Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

medicinske sestre kako da se zaposle i kako do Uk vize????

[es] :: Vodič za emigraciju :: medicinske sestre kako da se zaposle i kako do Uk vize????

[ Pregleda: 8439 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ildi_ani

Član broj: 160363
Poruke: 2
*.cable-4.sattrakt.net.



Profil

icon medicinske sestre kako da se zaposle i kako do Uk vize????20.10.2007. u 12:54 - pre 201 meseci
Radim kao med.sestra u hitnoj službi, i završila sam Fakultet Zdr.nege u Novom Sadu. Planiram da izađem u Englesku da živim, želela bi da se zaposlim tamo. Interesuje me najbrži put do vize. Pošto naša zemlja nije u Uniji, bojim se da neću moći da izađem. Čula sam da med.sestre lako mogu da se zaposle u UK. Momak mi je 3 meseci otkad radi i živi tamo. Ali on ima Mađarsko državljanstvo. Pomozite mi , dajte neke savete kako i na koji način mogu izaći najbrže. HVALA
 
Odgovor na temu

eluv

Član broj: 44897
Poruke: 80
..nge81-155.btcentralplus.com.



Profil

icon Re: medicinske sestre kako da se zaposle i kako do Uk vize????22.10.2007. u 17:57 - pre 200 meseci
Zanimanje ti je na shortage listi, tj. bar je bilo kad sam zadnji put gledao, sto znatno olaksava stvar. Isto tako znam da treba IELTS, uostalom:

http://www.workingintheuk.gov....ing_in_the_uk/en/homepage.html

Hecky ce znati vjerovatno mnogo vise, pa sacekaj da se javi:-)

Poz
 
Odgovor na temu

ildi_ani

Član broj: 160363
Poruke: 2
*.cable-4.sattrakt.net.



Profil

icon Re: medicinske sestre kako da se zaposle i kako do Uk vize????23.10.2007. u 19:58 - pre 200 meseci
Hvala Eluv!
Teško se snalazim sa skraćenicama- molim te objasni mi šta znači IELTS? Šta misliš koji je najbrži put da izađem u UK? Sa radnom vizom ili preko momka? Hvala
 
Odgovor na temu

eluv

Član broj: 44897
Poruke: 80
*.bagu.cable.ntl.com.



Profil

icon Re: medicinske sestre kako da se zaposle i kako do Uk vize????23.10.2007. u 20:14 - pre 200 meseci
Ielts je international english language testing system iliti sistem za testiranje znanja engleskog jezika.

http://en.wikipedia.org/wiki/Ielts

Cini mi se da preko momka nece ici... Vrlo moguce da uspijes kao med sestra, jer je to zanimanje na shortage listi. Najbrzi put je turisticka viza, ali s njom neces moci da radis, a neces moci ni da je pretvoris u neku drugu. Postoji mogucnost i da upises fakultet u uk i da na taj nacin odes ali to je vec druga prica. Pokusaj da nadjes poslodavca ovdje koji je voljan da se cima oko radne dozvole.

Opet, ja sam ovdje svjez, ima ljudi koji daleko vise znaju o ovome od mene pa sacekaj da se neko javi.

Poz i sretno
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: medicinske sestre kako da se zaposle i kako do Uk vize????

[ Pregleda: 8439 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.