Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li postoji program ili aplikacija uz pomoć koje mogu posložiti stranice koje sejvam sa interneta

[es] :: Windows aplikacije :: Da li postoji program ili aplikacija uz pomoć koje mogu posložiti stranice koje sejvam sa interneta

[ Pregleda: 2214 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

lgstudioworks
lgstudioworks
11th foor, CREME
lgstudioworks

Član broj: 12128
Poruke: 142
*.cmu.carnet.hr

Jabber: lgstudioworks
Sajt: lgstudioworks


Profil

icon Da li postoji program ili aplikacija uz pomoć koje mogu posložiti stranice koje sejvam sa interneta 05.09.2003. u 11:23 - pre 250 meseci
Pozdrav!

Svaki dan skinem ili snimim nekakve adrese ili sejvam stranice koje mi se učine korisnim za učenje ili ponavljanje gradiva iz oblasti informatike, gsm-a, elektronike ili sličnog, e sad tzv. Favorites ili količina snimljenog sadržaja je podosta velika i vrlo nepregledna, npr....snimim stranicu konkretno govoreći na Elitesecurity-u danas, pa sutra itd, međutim volio bi da :

1. Imam aplikaciju ili obrazac koji bi bio složen na principu samog foruma - to znači linkovi u obliku HTML-a sa linkovima na daljnje naslove (sličnim kao što je na FORUMU) - znači bez nekakvih baza.

2. Da li je moguće napraviti ili nabaviti aplikaciju korisnu kao što su za izradu ALBUMA za slike

3. primjer :

Elektronika
-xxxx
-xxxx
GSM
-xxxx
-xxxx
itd........

4. Pretpostavljam da bi bilo najbolje dignuti localhost, posložiti sve u nekakve direktorije i tako dobiti lakši pregled (da se dobije na brzini pretraživanja).
ili napraviti običan html sa linkovima na lokacije (na HDD-u) i tako skratiti muke, e sad postavljam pitanje kako ubaciti novi direktorij ili web site, a da se on sam prijavi sa odgovarajućim linkom u određenoj sekciji

Napominjem bilo bi zgodno ako bi program imao svoju bazu a da ne koristim npr. MySql ili sliučno.....



Nadam se da sam s ovim pitanjem pomogao mnogima koji traže odgovor na ovakvo pitanje.....

HVALA

Web design, graphic design, security in small, hardware handling, servis

covjek uci dok je ziv, tko kaze da je nesto naucio vara se
 
Odgovor na temu

merysh
Pozega

Član broj: 7088
Poruke: 28
*.153.EUnet.yu



Profil

icon Re: Da li postoji program ili aplikacija uz pomoć koje mogu posložiti stranice koje sejvam sa interneta 05.09.2003. u 13:03 - pre 250 meseci
[quote=""]
Nadam se da sam s ovim pitanjem pomogao mnogima koji traže odgovor na ovakvo pitanje.....
[/quote]
Ovakve pretpostavke zadrzi za sebe.....Pazi ti njega, jos pita jos ispade da cini uslugu :o
-----------------------
Jedva da se secam kako program radi ali je otprilike to ono sto ti trazis.... zove se htmlexe i pravi html knjige, nije besplatan ali nima demo... cini mi se da je imao da se skine na downloads.co.yu radi tako sto htmlove spakuje u .exe file...
Imas i webzip samo on koliko znam ne moze da vec skinute strane da linkuje nego sluzi za skidanje sajtova&pravljenje mirrora na hardu....svaka preporuka.
Svakoga dana....
 
Odgovor na temu

Nub.Saibot
Srbija/BG

Član broj: 11838
Poruke: 99
*.direcpceu.com



Profil

icon Re: Da li postoji program ili aplikacija uz pomoć koje mogu posložiti stranice koje sejvam sa interneta 05.09.2003. u 16:36 - pre 250 meseci

Ja za svoje potrebe pisem takvu aplikaciju koja bi i tebi najverovatnije odradila posao. Nece biti nista specijalno, ali postavicu je kod sebe na sajt za dva-tri dana pa ces moci da je testiras.


Pozdrav
 
Odgovor na temu

byTer

Član broj: 10936
Poruke: 1221
*.ptt.yu

ICQ: 47761626


Profil

icon Re: Da li postoji program ili aplikacija uz pomoć koje mogu posložiti stranice koje sejvam sa interneta 06.09.2003. u 09:48 - pre 250 meseci
Ja u poslednje vreme za te potrebe koristim Adobe Acrobat!
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Da li postoji program ili aplikacija uz pomoć koje mogu posložiti stranice koje sejvam sa interneta

[ Pregleda: 2214 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.