Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Windows mreza uspori posle nekog duzeg vremena, zasto?

[es] :: Windows mreže :: Windows mreza uspori posle nekog duzeg vremena, zasto?

[ Pregleda: 2204 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Golden

Član broj: 5315
Poruke: 130
*.dynamic.adsl.itsisp.net.



+3 Profil

icon Windows mreza uspori posle nekog duzeg vremena, zasto?15.10.2007. u 22:27 - pre 200 meseci
Imam jedan komp koji se nikada negasi i sluzi mi za download pretezno Torenti ali posle recimo 12h kad hocu nesto da prekopiram preko mreze sa njega na moj komp jednostavno umesto nekoliko mb/s jedva kopira oko par stotinjak kb/s evo trenutno oko 400kb/s.
Sve se noramlizuje kada resetujem taj komp, ali situacija se opet ponovi posle vise sati.
Reinstalirao sam windows, promenio kompjuter, probao vise mreznih kartica ali nepomaze. Predpostavljam da je problem negde u broju konekcija sto pravi torent pa nekako to windows zapamti pa mi zagusi lokalno protok.
 
Odgovor na temu

Remorseless
The Remorseless One
State Government

Član broj: 149544
Poruke: 156
*.inffo.net.



Profil

icon Re: Windows mreza uspori posle nekog duzeg vremena, zasto?16.10.2007. u 01:20 - pre 200 meseci
Probaj prvo sa ovim:

kad primetis zagusenje kucaj u command promptu: nbtstat -R

ako je i dalje isto, izvadi napajanje iz switch-a sacekaj par trenutaka pa ponovo ga ukljuci.

pre ce biti da switch pravi problem jer umeju da se zaguse nakon masovnih netbios upita (tj posle duzeg vremena) i jedini spas je resetovanje istog (prosto gasenje/palenje)
Mislis pobeci sto dalje kuda pogled samo ide al oci milosti nemaju i kad ih zatvoris sve vide
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: Windows mreza uspori posle nekog duzeg vremena, zasto?

[ Pregleda: 2204 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.