Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Najbolji(najbrži) nacin da se povezem sa racunarom na poslu...

[es] :: SOHO Networking :: Najbolji(najbrži) nacin da se povezem sa racunarom na poslu...

[ Pregleda: 1903 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Pilgrim
Novi Sad

Član broj: 14975
Poruke: 47
*.nspoint.net.



+1 Profil

icon Najbolji(najbrži) nacin da se povezem sa racunarom na poslu...11.10.2007. u 12:24 - pre 201 meseci
zbog korišćenja njegovog interenta..
SHEMA: komp na poslu ima flat rate kablovski internet, komp kuci ima 4 puta brzi kablovski internet ali sa merenjem protoka. Protok između korisnika u kablovskom interetu se mnozi sa koeficijentom 0.01. Dakle, jasno je zašto bih hteo da za neke stvari koje mi nisu hitne koristim internet vezu racunara sa posla ali komandujuci racunarom od kuce.

Pomislio sam da to uradim sa Radminom ili VNCom ali mi to ne odgovara jer kontrolisem rad racunara, a meni je potreban samo njegov izlazak na net.

Kako to najpametnije uraditi ?

hvala unapred
Dusan
 
Odgovor na temu

drvlada75
Prokuplje

Član broj: 153703
Poruke: 1204
91.148.90.*



+34 Profil

icon Re: Najbolji(najbrži) nacin da se povezem sa racunarom na poslu...11.10.2007. u 14:47 - pre 201 meseci
Pa, u tome i jeste stvar!
VNC-om ili Radminom za par sekundi zadas racunaru na poslu sta treba da skine sa Interneta, on ostane da skida ti se diskonektujes sa kucnog prikljucka.
Ponovo se ukljucis na poslovni racunar kada se priblizi kraj downloada... i to je najjednostavnije i najjeftinije
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: Najbolji(najbrži) nacin da se povezem sa racunarom na poslu...

[ Pregleda: 1903 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.