Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

emigracija na karipska ostrva ili francusku polineziju

[es] :: Vodič za emigraciju :: emigracija na karipska ostrva ili francusku polineziju

[ Pregleda: 5697 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Pali zari

Član broj: 49892
Poruke: 634
*.dialup.neobee.net.



+27 Profil

icon emigracija na karipska ostrva ili francusku polineziju06.10.2007. u 11:29 - pre 201 meseci
dakle nemam nista protiv ljudi koji zele da emigriraju u neke evropske zemlje ili ameriku ili negde drugde , mene privlace ostrva, posle faks bih hteo da odem na neka ostrva , karibi ili neka druga jos nisam odlucio , mozete li mi pomoci da sakupim sto vise informacija o njima , kako otici , kako se snaci za pocetak i tako to .
For those about to rock I solute you!
Besmrtne reci, Besmrtog benda.
AC/DC
 
Odgovor na temu

pp1983

Član broj: 151369
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: emigracija na karipska ostrva ili francusku polineziju07.10.2007. u 20:18 - pre 201 meseci
Moj ti je savet probaj na Martinik ili Aubu, plus razmisli o mogucnostima kao sto su Reunion i Mauricius.
 
Odgovor na temu

Pali zari

Član broj: 49892
Poruke: 634
*.dialup.neobee.net.



+27 Profil

icon Re: emigracija na karipska ostrva ili francusku polineziju08.10.2007. u 14:51 - pre 201 meseci
ako ti nije problem mozes li mi reci zasto bas ta ostrva , da li imas neka licna iskustva sa njima ili znas nekog ko je bio tamo ili se sprema da ode ?
For those about to rock I solute you!
Besmrtne reci, Besmrtog benda.
AC/DC
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: emigracija na karipska ostrva ili francusku polineziju

[ Pregleda: 5697 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.