Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Internet Explorer has encountered a problem and needs to close - wininet

[es] :: Browseri :: Internet Explorer has encountered a problem and needs to close - wininet

[ Pregleda: 3207 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Pex

Član broj: 13004
Poruke: 329
77.46.221.*

Sajt: pexodrom.blogspot.com


Profil

icon Internet Explorer has encountered a problem and needs to close - wininet29.09.2007. u 01:45 - pre 200 meseci
Pri surfovanju (primetio sam u vecini slucajeva , na stranicama sa video streaming-om) javi mi se:

---------------------------
Internet Explorer has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
---------------------------

I u detaljima pise:

--------------------
AppName: iexplore.exe AppVer: 6.0.2900.2180 ModName: wininet.dll
ModVer: 6.0.2900.2781 Offset: 0001b838
--------------------

Nakon sto kliknem na close, ugasi se I.explorer, i posle ne mogu nigde da se nakacim, uvek se javi ta greska!
Provalio sam, sa nekih stranih foruma, da mogu to da resim tako sto cu izbrisati sve file-ove iz temporary internet foldera(mora: >tools>Internet options>general tab> setnig na temp.int folder>selektovati sve fileove, pa delete, ok ok)
..i to je pomoglo, ali se problem posle nekog vremena(dan dva, a sada i mnogo cesce) ponovo pojavljuje, i onda "Jovo-nanovo"!

O cemu se radi?
Spybot-SD updateovan , nista ne vidi
Adaware takodje, kao ni Nod32
Please help!!!!
"Nije znanje, znanje znati, vec je znanje, znanje dati!"
 
Odgovor na temu

Pex

Član broj: 13004
Poruke: 329
77.46.179.*

Sajt: pexodrom.blogspot.com


Profil

icon Re: Internet Explorer has encountered a problem and needs to close - wininet02.10.2007. u 09:07 - pre 200 meseci
U medjuvremenu sam instalirao Firefox i resio se problema, ali samo dva dana! Opet se pojavila slicna greska pri pokusaju otvaranja jednog sajta sa internet TV streeamingom (za sada samo jednom)


IMA LI KO RESENJE ZA OVAJ PROBLEEEM!
"Nije znanje, znanje znati, vec je znanje, znanje dati!"
 
Odgovor na temu

drvlada75
Prokuplje

Član broj: 153703
Poruke: 1204
91.148.90.*



+34 Profil

icon Re: Internet Explorer has encountered a problem and needs to close - wininet02.10.2007. u 10:03 - pre 200 meseci
Probaj TuneUp utilities. Ocisti njime registry bazu i optimizuj Internet Explorer kao i Firefox.
 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: Internet Explorer has encountered a problem and needs to close - wininet

[ Pregleda: 3207 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.