Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ArCon,tutorijali za ArCon,pisci tutorijala za ArCon ! ! !

[es] :: 3D modelovanje :: ArCon,tutorijali za ArCon,pisci tutorijala za ArCon ! ! !

[ Pregleda: 2954 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

Član broj: 143532
Poruke: 1476
77.46.203.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon ArCon,tutorijali za ArCon,pisci tutorijala za ArCon ! ! !02.09.2007. u 18:08 - pre 202 meseci
Ovu temu postavljam samo zato sto mi treba pomoc oko rada u ArCon-u.Molim sve one koji znaju da mi kazu imena nekih prirucnika za ArCon,linkove ka nekim tutorijalima(text ili video tutorijale).Ja imam nesto malo tutorijala ali oni su na spanskom ako zna neko neke na engleskom ili srpskom molim neka napise (ne verujem da postoje na srpskom).
A molim sve zainteresovane za pisanje tutorijala za arcon da se jave na e-mail [email protected] ili [email protected]
Pozdrav od Nikole ! ! !
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

MOHOK7
REFERENT ZA PAKOVANJE MAGLE I BROJANJE
OBLAKA
Austrija

Član broj: 42823
Poruke: 930
*.liwest.at.

ICQ: 222868371
Sajt: www.bio-garten.net


+7 Profil

icon Re: ArCon,tutorijali za ArCon,pisci tutorijala za ArCon ! ! !02.09.2007. u 18:39 - pre 202 meseci
Nikola sutra ti saljem sve sto imam na 7 CD (na njemackom) ipak je nesto laksi nego spanjolski (barem za mene) Ali ne beri brige radim sa momkom iz Splita ne zna ni rec njemackog a sa programom barata bolje nego sa kasikom, u tolikoj je meri jednostavan da se nauci za nedelju dve dana.
Pozdrav s ove strane Alpa
MOHOK
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

Član broj: 143532
Poruke: 1476
77.46.203.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: ArCon,tutorijali za ArCon,pisci tutorijala za ArCon ! ! !02.09.2007. u 18:58 - pre 202 meseci
He ! He !
Bas se radujem,nemacki mi je bar malo laksi jer cu za sve sto ne znam da prevedem pitati oca i majku jer je majka radila u Nemackoj 14 godina a otac radi i dan danas oko 20 godina pa znaju nemacki.A i pribavicu neki recnik nemacko srpski ili nemacko engleski za strucne stvari.Hvala puno ! ! !
Pozdrav od Nikole ! ! !
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

[es] :: 3D modelovanje :: ArCon,tutorijali za ArCon,pisci tutorijala za ArCon ! ! !

[ Pregleda: 2954 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.