Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

3G Net (m:ts) / HSDPA internet preko laptop-a - iskustva, pokrivenost...

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: 3G Net (m:ts) / HSDPA internet preko laptop-a - iskustva, pokrivenost...

[ Pregleda: 5589 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gaga.ns
Bg

Član broj: 149975
Poruke: 9
*.smin.sezampro.yu.



+1 Profil

icon 3G Net (m:ts) / HSDPA internet preko laptop-a - iskustva, pokrivenost...31.07.2007. u 18:07 - pre 203 meseci
Zanimaju me vasa iskustva, iz prve ruke ko ima, sa m:ts 3G Net paketima (1GB ako neko koristi) i koliko je to blizu istini, kakva je brzina, zagusenost (u proseku) i pokrivenost (ali stvarna, vidim da je mapa pokrivenosti velika ali u praksi - npr. kako radi na Zlatiboru?).

Upravo sam u procesu kupovine laptop-a - a pre svega zato sto prvi put postoji mogucnost 'pravog broadband' internet-a, barem na papiru. Treba mi za office i ozbiljan rad s vremena na vreme, i vani - znaci ne za igrice online vec download/upload vecih stvari, surf i Skype voice i video conferencing - npr. ili bar da moze da se slusa muzika dobro (sto mi je dobar test za min za ovo ostalo). Znaci poslovna primena, ali ne samo citanje email-ova. Drugim recima dali moze da se pouzda u to koliko toliko kada si van Beograda par dana ili duze.

Hvala unapred!
Gaga

P.S. Takodje - ako neko ima iskustva sa HSDPA / UMTS modemima za laptop-ove - koje koristite? Ugradjeni UMTS ili PCMCIA kartica, koji modeli? Cisto onako extra.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: 3G Net (m:ts) / HSDPA internet preko laptop-a - iskustva, pokrivenost...

[ Pregleda: 5589 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.