Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Access denied na shared folder korisnicima koji imaju full control

[es] :: SOHO Networking :: Access denied na shared folder korisnicima koji imaju full control

[ Pregleda: 2985 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gristic
Goran Ristic
Nis

Član broj: 27204
Poruke: 121
212.200.250.*



Profil

icon Access denied na shared folder korisnicima koji imaju full control18.07.2007. u 08:02 - pre 204 meseci
Ovako, imam mrezu sa racunarima na XP i svi su u domenu pod win 2003. Na jednom racunaru sam share-ovao folder i u permission sam definisao odredjene korisnike da imaju full control. Zatim sam u security tabu definisao te iste korisnike da imaju isto sva prava. U folderu se nalaze neki programi. Do pre neki dan to je radilo, sada sem administratiru i vlasniku foldera, kada pokusam da startujem neki program, javlja access denied. Da li neko zna u cemu je problem?
 
Odgovor na temu

AleksandarNS
Consultant
Novi Sad/Beograd

Član broj: 36938
Poruke: 1209
*.dynamic.sbb.co.yu.



+4 Profil

icon Re: Access denied na shared folder korisnicima koji imaju full control18.07.2007. u 16:25 - pre 204 meseci
Pogledaj da li su security dozvole iste kao što su i bile? Možda taj program pokušava da upiše nešto na neku privremenu lokaciju na koju taj user koji pristupa nema pravo?


It's a big mistake to allow computer to realise that you are in a hurry.
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: Access denied na shared folder korisnicima koji imaju full control

[ Pregleda: 2985 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.