Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako stampati bez margina, odnosno da stampa do same ivice papira?

[es] :: Ostali hardver :: Kako stampati bez margina, odnosno da stampa do same ivice papira?

[ Pregleda: 4824 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

carloss
Srbija

Član broj: 38444
Poruke: 72
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Kako stampati bez margina, odnosno da stampa do same ivice papira?12.05.2007. u 18:58 - pre 206 meseci
Imam Hp 1010 stampac, to je vec stariji laserski stampac..

Kad mu stavim da stampa nesto (tekst ili dijagram), ako taj tekst ide do same ivice papira, on ga samo sasece i ne odstampa do same ivice, uvek ima margina, iako mu ja u podesavanju stavim da je margina 0. Jel ovo moze nekako da se podesi??
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Kako stampati bez margina, odnosno da stampa do same ivice papira?14.05.2007. u 19:07 - pre 206 meseci
Laseri imaju marginu od 5-7 mm (HP ima 7 koliko se sećam) i to ne može da se smanji. Eventualno, možeš papir podesiti na Letter (koji je širi od A4) i smanjiti margine maksimalno, pa će ih on povući skoro do kraja, jer će "misliti" da je papir veći nego što jeste.

Problem sa ovom metodom je to što se onda povećavaju vertikalne margine, pošto je Letter format širi, a kraći.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

carloss
Srbija

Član broj: 38444
Poruke: 72
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Kako stampati bez margina, odnosno da stampa do same ivice papira?17.05.2007. u 18:08 - pre 206 meseci
Hvala na odgovoru. Kod mene je 4 mm ta margina. Dobro, sad znam da ne moze, pa da se ne mucim vise oko toga, mislio sam da negde gresim u podesavanjima, ali to je do stampaca ocito...
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Kako stampati bez margina, odnosno da stampa do same ivice papira?

[ Pregleda: 4824 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.