Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zanima me nesto oko rezanja divx filmova sa prevodom na CD ili DVD

[es] :: Video softver :: Zanima me nesto oko rezanja divx filmova sa prevodom na CD ili DVD
(Zaključana tema (lock), by Cileinteractiv)

[ Pregleda: 4789 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

igorradojicic
Igor Radojicic
Cacak

Član broj: 133975
Poruke: 17
*.ikomline.net.



Profil

icon Zanima me nesto oko rezanja divx filmova sa prevodom na CD ili DVD09.05.2007. u 19:44 - pre 206 meseci
Kako da narezem divx film na CD ili DVD sa prevodom a pritom da ga dvd/divx player procita i gleda se normalno film sa prevodom??? Unapred hvala pozdrav
 
0

Bensedin
SMGP
C........
Novi Sad

Član broj: 30476
Poruke: 129
*.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Zanima me nesto oko rezanja divx filmova sa prevodom na CD ili DVD09.05.2007. u 20:23 - pre 206 meseci
Bilo bi lepo da si napisao koji player imas ali nema veze, vecina novijih pustaju sve bez obzira kako je narezano, medjutim da
bi bio siguran narezes u istom folderu i prevod i film i das im isto ime , ima da radi sto posto(pod pretpostavkom da tvoj player
cita sva tri najkoriscenija formata prevoda "sub,srt,txt",ako cita samo neki od ovi moras da narezes prevod u tom formatu).poz.
 
0

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Član broj: 43360
Poruke: 2738
*.eunet.yu.



+3 Profil

icon Re: Zanima me nesto oko rezanja divx filmova sa prevodom na CD ili DVD11.05.2007. u 11:59 - pre 206 meseci
Tema nije za ovaj forum ali Bens je dao jasno objasnjenje, za vise informacija koristite pretragu i pregledajte teme na forumu multimedijalni uredjaji.
 
0

[es] :: Video softver :: Zanima me nesto oko rezanja divx filmova sa prevodom na CD ili DVD
(Zaključana tema (lock), by Cileinteractiv)

[ Pregleda: 4789 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.