Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Povratak na meni po zavrsetku chaptera (DVD Architect)

[es] :: Video softver :: Povratak na meni po zavrsetku chaptera (DVD Architect)

[ Pregleda: 2307 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vRBL

Član broj: 78267
Poruke: 58
*.adsl-2.sezampro.yu.



Profil

icon Povratak na meni po zavrsetku chaptera (DVD Architect)31.03.2007. u 12:46 - pre 207 meseci
Aj da pitam i vas...
Imam spotove 2 razlicita izvodjaca u 1 mpg fajlu koje bih DVD Architect-om 3.0 stavio na 1 DVD!
Ubacivanjem chaptera na timeline-u i linkovanjem istih iz menija opcijom "scene selection" postigao sam zeljeni rezultat da biram svaki spot pojedinacno!
E sad ono sto me cima je kako sad da mi se svaki spot zavrsava na kraju? tj. Da se po zavrsetku vrati na osnovni meni gde bih izabrao sledeci!
Jer kad izaberem spot on pocinje tamo gde je postavljen marker i ide do kraja celog fajla!
Pokusavao sam podesavanjima parametara samog linka (spota) u desnom panelu na End Title/Link/Meni...ali nista!
Sta ciniti?
I jos jedno pitanje, da li postoji opcija editovanja audio trake odnosno muzike u pozadini kroz sam program, pa makar obicno korigovanje jacine tona?
Ili moram negde drugde da ga sredim pa takvog uvezem u architect?
 
Odgovor na temu

Daniel011
Beograd

Član broj: 76088
Poruke: 1101
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 2336441


+3 Profil

icon Re: Povratak na meni po zavrsetku chaptera (DVD Architect)02.04.2007. u 15:23 - pre 207 meseci
Čini mi se da je do sada bilo par takvih tema i da su odgovori bili da to nije moguće odraditi, tj. da ni sam DVD-video standard nema predviđenu tu mogućnost. Drugim rečima, trebalo bi da taj video klip sa spotovima izdeliš na manje video klipove, jedan spot - jedan klip, pa da ih takve uvezeš u DVD-authoring program i onda ćeš moći da uradiš to što ti je potrebno.
 
Odgovor na temu

[es] :: Video softver :: Povratak na meni po zavrsetku chaptera (DVD Architect)

[ Pregleda: 2307 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.