Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sajt za prodaju umetnickih slika sa integrisanim sistemom za online placanje

[es] :: Web razvoj :: Sajt za prodaju umetnickih slika sa integrisanim sistemom za online placanje

[ Pregleda: 6391 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
212.200.218.*



+5 Profil

icon Sajt za prodaju umetnickih slika sa integrisanim sistemom za online placanje13.02.2007. u 01:58 - pre 208 meseci
Interesuje me sta mi treba za site na kom bi bila prezentacija akademskog slikara, i u okviru kog bi bila virtuelna galerija slika istog slikara, i na kom bi te slike mogle da se kupuju, uz naravno integrisani sistem za online placanje.
Interesuje me dakle, sve sto bi mi trebalo za tako nesto.

I kolika bi bila cena pravljenja tog sajta, dakle sa stranicom o biografiji slikara, sa video klipovima intervjua, skenova novinskih intervjua, kritikama, i virtuelnom galerijom sa oko 450 slika.
Inace sve te podatke vec imam oni su uredjeni u flashu, i narezani na CD, znaci jednostavno samo te podatke prebaciti na net, i redizajnirati galeriju slika, i ubaciti cene i formular za online transakcije.
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: Sajt za prodaju umetnickih slika sa integrisanim sistemom za online placanje13.02.2007. u 09:15 - pre 208 meseci
cek. Jel ti hoces da ti to neko napravi, ili ti pravis pa te zanima cena i slicno?
 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.adsl-1.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Sajt za prodaju umetnickih slika sa integrisanim sistemom za online placanje13.02.2007. u 14:57 - pre 208 meseci
Ne, mene interesuje da mi neko odradi
 
Odgovor na temu

vejin
a.k.a. NOVII
Apatin

Član broj: 36383
Poruke: 524
*.apatinonline.net.

Sajt: zanimljiv.org


+22 Profil

icon Re: Sajt za prodaju umetnickih slika sa integrisanim sistemom za online placanje13.02.2007. u 15:13 - pre 208 meseci
Dali ce sajt da se radi samo na srpskom ili ce biti ponudjena opcija da se isti sadrzaj vidi na jos nekom jeziku. Dali ce na pocetnoj stranici da postoji mogucnost izbora jezika?
dajte nam sve podatke i dajte nam slobodu odlučivanja
novii blog
 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.adsl.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Sajt za prodaju umetnickih slika sa integrisanim sistemom za online placanje18.02.2007. u 02:39 - pre 208 meseci
Naravno na vise jezika, to bi moja Majka prevela sa srpskog na engleski i italijanski. Recimo da je i cilj da se slike prodaju u inostranstvu. Inace kako bi ste vi to onda organizovali, da se narudzbine primaju preko emaila pa onda se saljemo slike DHL-om ili tako nesto, ili na neki drugi nacin, interesuje me to oko logistike, da tu napravimo plan za nacin da se to odradi sa najmanje troskova i maltretiranja (slike mogu biti i male, ali mogu biti i 3mX3m)
 
Odgovor na temu

[es] :: Web razvoj :: Sajt za prodaju umetnickih slika sa integrisanim sistemom za online placanje

[ Pregleda: 6391 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.