Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Povezivanj DVD-ROM na tv direktno? Moguce? i prob. sa CD-rom

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Povezivanj DVD-ROM na tv direktno? Moguce? i prob. sa CD-rom

[ Pregleda: 3403 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dach0
Pg/NS/Woodbridge,VA

Član broj: 24989
Poruke: 57
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Povezivanj DVD-ROM na tv direktno? Moguce? i prob. sa CD-rom12.02.2007. u 15:13 - pre 209 meseci
1. Da li je moguce povezati DVD-ROM iz komp-a na TV ali direktno. Znaci ne preko graf. kartica i sl. Nego samo recimo nekim kablom!


2. I jos nesto, da li je moguce na obicni CD-rom, koji je prikljucen na napajanje bez komp-a takodje (koji ima 2 dugmenceta play i forward) napraviti neki dosplay koji ce pokazivati koja pjesma ide, i da li je moguce dodati jos koje dugme recimo backward?


U naprijed se zahvaljujem :)
U tom slucaju svi ostali ce moci da stanu pod jedan maslacak, i to bez da se guraju!
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Povezivanj DVD-ROM na tv direktno? Moguce? i prob. sa CD-rom12.02.2007. u 16:00 - pre 209 meseci
Da ne dužim priču, ništa od toga nije moguće.

CD sa dodatnim funkcijama može da reprodukuje muziku, ali da ispisuje šta trenutno ide - za to Ti već treba kontrolerska elektronike i poveće znanje o svemu tome. Pritom, to važi isključivo za klasične, audio diskove. Od MP3 diskova nema ništa.

Dalje, povezivanje za TV-om? No way, Hoze!

Pozdrav

 
Odgovor na temu

branko car
branko drazic
neradim
novi sad srbija

Član broj: 222071
Poruke: 18
*.mynsn.net.



Profil

icon Re: Povezivanj DVD-ROM na tv direktno? Moguce? i prob. sa CD-rom28.12.2009. u 15:58 - pre 174 meseci
jel imas neku semu ili tako nesta kako da povezem cd rom na teve napajenje sam sam sredio ali ovo ne znam dalje

ja
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Povezivanj DVD-ROM na tv direktno? Moguce? i prob. sa CD-rom

[ Pregleda: 3403 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.