Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Crystal Report izvještaj sa večim brojem stranica

[es] :: .NET :: Crystal Report izvještaj sa večim brojem stranica

[ Pregleda: 2018 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

roberto555
Croatia

Član broj: 64744
Poruke: 451
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Crystal Report izvještaj sa večim brojem stranica06.02.2007. u 17:15 - pre 209 meseci
javi se nezgodna situacija kad je u izvještaju veči broj stranica, iz baze punim u dataset, i izvjštaj prikazuje sadržaj, to sve je OK, no kad se otvori forma sa crystal report viewerom, (otvori se nakon što se napuni dataset), onda još prođe neko vrijeme dok se ne prikaže izvještaj, nisam nigdje uspio pronači da se napravi da se on odmah prikaže( prva stranica) pa da se onda 'ispisuju' ostale stranice, dal bi to trebao u kodu nekako ili ima kakva opcija? nije to problem al je iritantno malo!

----Roberto----
 
Odgovor na temu

damljan
Aleksandar
Beograd

Član broj: 88906
Poruke: 1
*.lanaco.com.



Profil

icon Re: Crystal Report izvještaj sa večim brojem stranica07.02.2007. u 10:30 - pre 209 meseci
Probaj da iz report ili page footer-a izbaciš totalpagecount ili
nešto slično tome, jer u tom slučaju prvo učitava ceo izveštaj pa ga onda prikazuje, a u
suprotnom
prikaže izveštaj pa učitava stranu po stranu.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

roberto555
Croatia

Član broj: 64744
Poruke: 451
194.126.213.*



Profil

icon Re: Crystal Report izvještaj sa večim brojem stranica07.02.2007. u 12:27 - pre 209 meseci
da imam u page footer-u totalpage count, nego napravio sam tako da prije prikaza forme gdje se pokaže izvještaj stavim .ShowFirstPage(), a za vrijeme toga se vrti jedan progresstakoda čim se pokaže forma sa CR viewerom odmah je i izvještaj, traje sitinicu duže, al bolje je takonego da se pokaže forma pa onda izgleda ko da je sve zablokiralo dok se ne ispisu sve stranice, probat ću maknut ovo iz page fotter-a pa ću vidjet onda, no svjedeno ako će i onda radit trebam nekako i da mi pokaže to dole,no otom potom! nadma se da će ovo radit"
----Roberto----
 
Odgovor na temu

[es] :: .NET :: Crystal Report izvještaj sa večim brojem stranica

[ Pregleda: 2018 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.