Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

zasto se nakon instaliranja sound blastera audigy SE pojavljuje plavi ekran?

[es] :: Ostali hardver :: zasto se nakon instaliranja sound blastera audigy SE pojavljuje plavi ekran?

[ Pregleda: 3397 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stratus
Jovan Jovanovic

Član broj: 62715
Poruke: 16
*.vdial.verat.net.



Profil

icon zasto se nakon instaliranja sound blastera audigy SE pojavljuje plavi ekran?01.12.2006. u 02:25 - pre 211 meseci
kad sam instalirao audigy SE sound blaster na racunaru je poceo da se s vremena na vreme pojavljuje plavi ekran. to se dogadja bez bez odredjenog pravila, odnosno ne u pravilnim intervalima. napominjem da se to na racunaru nikada nije dogadjalo dok nisam instalirao karticu i softver koji sam dobio uz nju. sta je problem i kako se resava? hvala unapred!
 
Odgovor na temu

Zoran Rodic
Beograd

Član broj: 57538
Poruke: 3215
*.adsl.static.sezampro.yu.

Sajt: zoranrodic.in.rs


+63 Profil

icon Re: zasto se nakon instaliranja sound blastera audigy SE pojavljuje plavi ekran?01.12.2006. u 13:07 - pre 211 meseci
Proveri da se nije IRQ slucajno poklopio sa nekim drugim
Promeni slot
Lomografija je kad imaš sa čime, a nećeš … a Pinhole kad nemaš sa čime, a hoćeš! tm

 
Odgovor na temu

JOJO847

Član broj: 14162
Poruke: 6623
*.adsl.net.t-com.hr.



+10 Profil

icon Re: zasto se nakon instaliranja sound blastera audigy SE pojavljuje plavi ekran?01.12.2006. u 13:23 - pre 211 meseci
Jel možda "IRQ less or not equal" - Također prvo sumnjam na IRQ konflikt. Pogledaj točno što piše kad se pojavi BSOD:
http://www.elitesecurity.org/poruka/652584

 
Odgovor na temu

i_tako
Krusevac

Član broj: 118938
Poruke: 8
212.200.181.*



Profil

icon Re: zasto se nakon instaliranja sound blastera audigy SE pojavljuje plavi ekran?30.12.2006. u 23:44 - pre 210 meseci
I meni se isto desava... instalirao Audigy SE i s vremena na vreme samo ljuljne plavi ekran, i zvuk pocne iritirajuce da pisti...

Cini mi se da audigy ima konflint i sa modemom i sa tv tjunerom (winfast xp 2000). Naime, modem se ne cuje i ako je ukljucen da se cuje, a winfast kada menjam kanale sledeci kanal prebaci na mute!!!!! I FM se cuje samo kada ga startujem i to na sekundu, i odmah prestane. A kada u fm-u kliknem na test sound lepo se cuje....

Veoma cudna desavanja posle instalacije Audigy SE.

Inace imam op win xp sp 2, i skidao sam kao ludak najnovije drajvere za ovu karticu preko modema (55mb)...
Da li neko ima neki savet??

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: zasto se nakon instaliranja sound blastera audigy SE pojavljuje plavi ekran?

[ Pregleda: 3397 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.