Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

racunar se restartuje u trenutku uspostavljanja dial-up konencije

[es] :: Ostali hardver :: racunar se restartuje u trenutku uspostavljanja dial-up konencije

[ Pregleda: 1943 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

chika brka
Novi Sad

Član broj: 118637
Poruke: 9
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon racunar se restartuje u trenutku uspostavljanja dial-up konencije24.11.2006. u 22:46 - pre 211 meseci
Promenio sam napajanje ali je problem ostao.Nemam viruse.Modem je Lucent.
Da li je neko imao slican problem?
 
Odgovor na temu

Ivek33

Član broj: 66174
Poruke: 2898



+66 Profil

icon Re: racunar se restartuje u trenutku uspostavljanja dial-up konencije25.11.2006. u 00:00 - pre 211 meseci
Citat:
chika brka: Modem je Lucent.

Mislim da bi prvo trebao eliminirati modem kao uzrok. Isprobaj ga na nekom drugom računalu. I ako tamo radi kako treba onda ideš dalje. Ako neradi i tamo bar znaš da je kvar na njemu. Ovako možeš samo lutati.
Nisam imao taj problem ali bih tako postupio.
 
Odgovor na temu

Zoran Rodic
Beograd

Član broj: 57538
Poruke: 3215
212.200.218.*

Sajt: zoranrodic.in.rs


+63 Profil

icon Re: racunar se restartuje u trenutku uspostavljanja dial-up konencije25.11.2006. u 06:48 - pre 211 meseci
Interni modemi su najvece zlo koje mozes staviti u kuciste upravo zbog svoje nepredvidivosti.
Mnogo ce biti korisnije da u svoju masinu stavis drugi modem pa da vidis kako radi jer tvoj modem moze savrseno raditi u drugoj masini i na drugoj centrali.
Lomografija je kad imaš sa čime, a nećeš … a Pinhole kad nemaš sa čime, a hoćeš! tm

 
Odgovor na temu

JOJO847

Član broj: 14162
Poruke: 6623
*.adsl.net.t-com.hr.



+10 Profil

icon Re: racunar se restartuje u trenutku uspostavljanja dial-up konencije25.11.2006. u 17:01 - pre 211 meseci
Česta pojava i vrlo je bliska sa IRQ konfliktima.
Pogledaj u device manager imaš li koji uskličnik, provjeri virtualni COM port modema (stavi na tri ili četri), eventualno drugi driveri modema ili konfliktnog uređaja (pitanje je koji?), promjena PCI slota....

 
Odgovor na temu

Angelico
Angelico Payne
Srbija

Član broj: 122066
Poruke: 196
*.smin.sezampro.yu.



+6 Profil

icon Re: racunar se restartuje u trenutku uspostavljanja dial-up konencije30.11.2006. u 12:57 - pre 211 meseci
Promena PCI slota.. vise puta sam ovo imao u praksi, narocito sa Intel Ambient modemima.
Beware of man who withholds information from you, for in his heart he sees himself as your master.
Every once in a while declare peace. It confuses the hell out of your enemies.
Usucapio is 9/10 of possession. Possession is 11/10 of the law.
 
Odgovor na temu

golden eye

Član broj: 118762
Poruke: 331
*.smin.my-its.net.



+7 Profil

icon Re: racunar se restartuje u trenutku uspostavljanja dial-up konencije30.11.2006. u 22:36 - pre 211 meseci
Nije napajanje nije virus

Imao sam isti problem racunar sam skenirao i sve je ok

Problem sam resio vracanjem restore pointa 2 dana unazad

Pozdrav
 
Odgovor na temu

chika brka
Novi Sad

Član broj: 118637
Poruke: 9
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: racunar se restartuje u trenutku uspostavljanja dial-up konencije01.12.2006. u 20:42 - pre 211 meseci
Pokusao sam da primenim sve savete ali,izgleda da su ipak u pitanju bili virusi.Kasperski je nasao virus ali tek kad sam podesio high level scan.Win anti virus je nasao jos neke,a Spyware doctor jos mnogo zarazenih fajlova.Posle obimnih,ali neuspesnih akcija,morao sam da formatiram disk.
Sad je sve OK .
Hvala svima
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: racunar se restartuje u trenutku uspostavljanja dial-up konencije

[ Pregleda: 1943 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.