Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Beoclick.com | Beograd u 2 klika (opasna konkurencija YellowPages-u)

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Beoclick.com | Beograd u 2 klika (opasna konkurencija YellowPages-u)

[ Pregleda: 5248 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gorancir
Goran Ćirković
Beograd

Član broj: 20647
Poruke: 252
*.bvcom.net.

Sajt: www.internetsolutions.co...


+1 Profil

icon Beoclick.com | Beograd u 2 klika (opasna konkurencija YellowPages-u)18.11.2006. u 01:56 - pre 212 meseci
www.beoclick.com i www.beoklik.com

Dakle, počeli smo sa radom pre 7 dana i mogu reći da je odziv firmi koje smo kontaktirali oko 80%.
Za 1.800 dinara koliko košta prezentacija za godinu dana, dobija se mesto u kategoriji, neograničeno teksta, 7 velikih fotografija, mapa Beograda sa ucrtanom lokacijom firmi i poddomen. Cenom i kvalitetom planiramo da prestignemo najveće, za sada nam sve ide po planu...

PS: Mapa Beograda će biti detaljnija, trenutno se radi na tome...

Znajući da smo na početku, svaki komentar i sugestija je dobro došla!
 
Odgovor na temu

dufko
tu negde...

Član broj: 15053
Poruke: 37
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.eipix.com


Profil

icon Re: Beoclick.com | Beograd u 2 klika (opasna konkurencija YellowPages-u)04.12.2006. u 23:39 - pre 211 meseci
Bravo! Svaka cast na ideji i odlucnosti da se zamisljeno uradi...zelim vam dva brada para:)

Sto se web dizajna tice on je na mestu mada bih voleo ipak malo vise inovativnosti i u funkcionalnom i u estetskom pogledu. Sto se estetike tice preporucujem vam nekog grafickog dizajnera da odradi vizuelni identitet weba koji ce vas web dizajner iskoristiti. A sa funkcionalne strane lepo bi bilo da olasate sistem za pronalazenje firme ili ustanove (npr. sa padajucim menijima gde ce korisnik da izabere izmedju 5-6 ponudjenih kategorija da bi se otvorio novi podmeni ili nesto slicno...), takodje primetio sam da imate i fakultete i univerzitete i da ni u jednoj kategoriji nemate Megatrend koji ima reklamu sa strane niti bilo kog fakulteta u BGu. Nema ni jednog muzeja ni muzicke skole...Da sam prosecan surfovalac webom i da trazim adresu npr. Enoloskog Muzeja i da je ne nadjem na ovakvoj prezentaciji nikada se vise ne bih vratio sa beoclick. Neke adrese od opsteg znacaja morate da stavite bez obzira sto nisu platili, ponudite im npr. najave izlozbi za tih 1800din ali takve ustanove stavite obavezno.

Dobro ispolirajte celu stranu pre nego sto pocnete da je reklamirate da ne bi na pocetku izasli na los glas.

Sve najbolje...
 
Odgovor na temu

gorancir
Goran Ćirković
Beograd

Član broj: 20647
Poruke: 252
*.bvcom.net.

Sajt: www.internetsolutions.co...


+1 Profil

icon Re: Beoclick.com | Beograd u 2 klika (opasna konkurencija YellowPages-u)06.12.2006. u 22:44 - pre 211 meseci
Naravno da cemo postaviti celu administraciju, skolstvo i kulturu besplatno! Znaci, sve ambasade, skole, fakultete, crkve... Problem je u vremenu! Obecavamo da cemo to zavrsiti u narednih nekoliko dana!

Primetio sam i sam da dizajn treba da se ispegla, objavicemo konkurs za promenu vizuelnog identiteta ovde na [es]-u.

Hvala na sugestijama!
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Beoclick.com | Beograd u 2 klika (opasna konkurencija YellowPages-u)07.12.2006. u 01:44 - pre 211 meseci
Npr. kategorija "Televizije" je prazna... http://www.beoclick.com/kategorija.php?k=11&p=2

Da li cete i njih staviti besplatno ili ocekujete da ce neka TV da plati tako nesto? (Kazem prijateljski, znajuci kako stvari idu kod nas... )

U globalu mislim da je tesko opstati na tom trzisnom segmentu zbog konkurencije koja nudi sve to isto, samo besplatno. Dakle you can't beat that price.

Takodje nije mi jasno u cemu je svrha kada za neku firmu: Ne postoji web sajt. Ne postoji e-mail. A pri tome firma je iz IT industrije...


Inace all the best u buducnosti












 
Odgovor na temu

gorancir
Goran Ćirković
Beograd

Član broj: 20647
Poruke: 252
*.bvcom.net.

Sajt: www.internetsolutions.co...


+1 Profil

icon Re: Beoclick.com | Beograd u 2 klika (opasna konkurencija YellowPages-u)07.12.2006. u 08:37 - pre 211 meseci
"Ne postoji web ili e-mail" > Ne razumem ni ja, ali ljudi nisu hteli da stave...
Sve sto ne treba da se naplati - odradicemo besplatno...
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Beoclick.com | Beograd u 2 klika (opasna konkurencija YellowPages-u)

[ Pregleda: 5248 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.