Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Završavam osnovnu školu pa bih hteo upisati Nikolu Teslu - koji smer preporučujete

[es] :: Vodič za učenje :: Završavam osnovnu školu pa bih hteo upisati Nikolu Teslu - koji smer preporučujete

[ Pregleda: 3221 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SALEWDS
Aleksandar
Konel computers
Beograd

Član broj: 95485
Poruke: 28
*.169.17.bitsyu.net.

Jabber: allexandar_master@yahoo.com
Sajt: www.allexandar.co.sr


Profil

icon Završavam osnovnu školu pa bih hteo upisati Nikolu Teslu - koji smer preporučujete07.10.2006. u 20:40 - pre 213 meseci
Zavrsavam osnovnu pa bih teo upisati teslu.
Cuo sam za sledece smerove:

-racunari
-telekomunikacije
-elektronika
-multimedia(audio video)
-sistem administrator(novi smer)

sta preporucujete!!!

Kompjutere obozavam znam programirati u VisualBasic-u ne bas sve,web design, graficki design,hardver mreze...
radio sam uz pomoc dede koji je radio u Ibis-u (odkupio ih simens) pa sam tako sve naucio.

Pripremam se za takmicenje iz informatike ako prodjem dobijam besplatno skolovanje u Rg.
Za takmicenje (igrica)

Unapred zahvalan
Programer
 
Odgovor na temu

Milan Gligorijevic
Pančevo

Član broj: 73740
Poruke: 5273

Sajt: milan.rs


+80 Profil

icon Re: Završavam osnovnu školu pa bih hteo upisati Nikolu Teslu - koji smer preporučujete07.10.2006. u 20:44 - pre 213 meseci
Nisu u svim školama isti smerovi, a ni programiranje nije isto.
Potrebno je da navedeš iz kog si grada pošto ima dosta škola pod nazivom "Nikola Tesla".
 
Odgovor na temu

SALEWDS
Aleksandar
Konel computers
Beograd

Član broj: 95485
Poruke: 28
*.178.17.bitsyu.net.

Jabber: allexandar_master@yahoo.com
Sajt: www.allexandar.co.sr


Profil

icon Re: Završavam osnovnu školu pa bih hteo upisati Nikolu Teslu - koji smer preporučujete08.10.2006. u 09:03 - pre 213 meseci
Iz Beograda
Programer
 
Odgovor na temu

djalfirevic

Član broj: 76932
Poruke: 497
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Završavam osnovnu školu pa bih hteo upisati Nikolu Teslu - koji smer preporučujete08.10.2006. u 09:36 - pre 213 meseci
Mislim da je programiranje u srednjoj skoli ispod tvog nivoa, ako si ga naucio sa dedom, tako da mislim, (po meni) da mozda ne bi bilo lose da odes na smer sistem administrator iz razloga sto je to novi smer i sto mislim da su mozda u trendu sto se tice programa koji se realizuje...

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

SALEWDS
Aleksandar
Konel computers
Beograd

Član broj: 95485
Poruke: 28
*.171.17.bitsyu.net.

Jabber: allexandar_master@yahoo.com
Sajt: www.allexandar.co.sr


Profil

icon Re: Završavam osnovnu školu pa bih hteo upisati Nikolu Teslu - koji smer preporučujete08.10.2006. u 15:19 - pre 213 meseci
Hvala!!

Kada bi jos neko imao misljenje bio bih mu zahvalan.
Programer
 
Odgovor na temu

ZeroHack
Ugljesha Eric
Kravica

Član broj: 116330
Poruke: 22
*.zv.pttrs.net.



Profil

icon Re: Završavam osnovnu školu pa bih hteo upisati Nikolu Teslu - koji smer preporučujete10.10.2006. u 14:03 - pre 213 meseci
Brat ja idem u ET skolu smjer programiranje i mogu ti reci da programiranje i nije na nekom jakom nivou.
Zato je najbolje da upises System Admin. posto je to novi smjer i vjerovatno je najbolji.
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
213.240.54.*

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Završavam osnovnu školu pa bih hteo upisati Nikolu Teslu - koji smer preporučujete11.10.2006. u 09:15 - pre 213 meseci
http://www.teslabg.edu.yu
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Završavam osnovnu školu pa bih hteo upisati Nikolu Teslu - koji smer preporučujete

[ Pregleda: 3221 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.