Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sa jednog telefona sa pokretnom slusalicom ne mogu da pozivam

[es] :: Fiksna telefonija :: Sa jednog telefona sa pokretnom slusalicom ne mogu da pozivam

[ Pregleda: 3147 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nmuric
Nermin Muric
Rozaje

Član broj: 24520
Poruke: 26
*.telekomcg.com.



Profil

icon Sa jednog telefona sa pokretnom slusalicom ne mogu da pozivam24.08.2006. u 08:45 - pre 215 meseci
Dobio sam na poklon iz inostranstva telefon (za fiksnu telefoniju) siemens ft 515.
Mogu da primam pozive ali ne mogu nikoga da zovem, tj. kad ukucam broj on ispred svakog ukucanog broja dodaje broj 1001
Moze li to da se skine?
Pokusao sam reset telefona.
 
Odgovor na temu

Ubleha
Bosna

Član broj: 89040
Poruke: 809
*.PPPoE-1143.sa.bih.net.ba.



+182 Profil

icon Re: Sa jednog telefona sa pokretnom slusalicom ne mogu da pozivam26.08.2006. u 00:27 - pre 215 meseci
Najbolje rjesenje je programiranje eeproma ali je to za strucnjake koji imaju programator itd.Prije nego se odlucis za to probaj ovaj reset:Reset slusalice: menu-einstelung-pin-sad ukucas ovo R * # R pa OK
Reset baze:Iskljucit bazu iz struje, na unutrasnjoj strani baze pritisnut taster i drzati pritisnut i ukljuciti bazu u struju.Nakon 5 sekundi pustiti taster i baza je resetovana.Poslije ovog potrebno je ponovo slusalicu prijavit na bazu.
Ovo sam procitao na nekom njemackom forumu pa samo prenosim.Javi da li si uspio.Pozdrav!
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: Sa jednog telefona sa pokretnom slusalicom ne mogu da pozivam

[ Pregleda: 3147 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.