Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa mrežom uzrokovan instalacijom Kaspresky antivirusa

[es] :: Windows mreže :: Problem sa mrežom uzrokovan instalacijom Kaspresky antivirusa

[ Pregleda: 2194 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Marko_R
Marko Ranđelović
Programer
Niš

Član broj: 3737
Poruke: 575



+4 Profil

icon Problem sa mrežom uzrokovan instalacijom Kaspresky antivirusa03.08.2006. u 17:22 - pre 215 meseci
Na računaru je bio Kaspersky AV verzija 5.0.x. Pošto je prijavio da uskoro ističe license key, skinuo sam verziju 6.0.300 i pustio instalaciju. Instalacija je prošla u redu, stara verzija je prvo deinstalirana. Problem je što je tada prestala da radi mreža. Jedino što je moguće je pristup drugom računaru preko "My network places", ali pristup internetu nije moguć. Probao sam i da deinstaliram Kaspersky, reinstaliram win, drajvere za LAN karticu, isključlim windows firewall, ali ništa ne pomaže. Da li postoji neko rešenje, osim instalacije windows-a "na čisto"?
 
Odgovor na temu

Marko_R
Marko Ranđelović
Programer
Niš

Član broj: 3737
Poruke: 575



+4 Profil

icon Re: Problem sa mrežom uzrokovan instalacijom Kaspresky antivirusa05.08.2006. u 08:06 - pre 215 meseci
Problem sam rešio programom XP TCP/IP Repair. Zaboravio sam da napišem da je novi Kaspersky očistio neke spyware, pa je verovatno to bio uzrok problema.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: Problem sa mrežom uzrokovan instalacijom Kaspresky antivirusa

[ Pregleda: 2194 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.