Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[K-Meleon]Kako instalisati Shockwave player u K-Meleon, novi browser baziran na Mozilli

[es] :: Browseri :: [K-Meleon]Kako instalisati Shockwave player u K-Meleon, novi browser baziran na Mozilli

[ Pregleda: 3860 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

blaki
Kraljevo

Član broj: 9616
Poruke: 400
*.pat-pool.kv.sbb.co.yu.

Sajt: Kraljevo


+14 Profil

icon [K-Meleon]Kako instalisati Shockwave player u K-Meleon, novi browser baziran na Mozilli31.07.2006. u 20:37 - pre 215 meseci

Pozdrav,

Instalisao sam novi Browser pod imenom K-Meleon. Baziran je na Gecku, a verzija je za Windows. Brz je, po natpisima brzi od Firefoxa, a instalacija je zapravo kao i Firefoxa, dakle iskopiraju se fajlovi u odredjeni direktorijum. E sad problem je sto nece da se instalise Shockwave player, a trebao bi kao u internet exploreru, na klik. Ali nece, pa nece. Probao sam i iskljucivanjem blokade pop-up prozora, ali nista. Posle dva sata za........ncije, moram da pitam. Kako?

Hvala unapred na odgovorima.

PS. U Linuxu za Firefox znam- iz konzole, ali ovde macromedia automatski nudi Windows Shockwave, sa opcijom "Install Now" bez mogucnosti downloada samog plugina ?
Druže Tito skrenuli smo s puta, sad nas jebe i Kurta i Murta
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12850



+4784 Profil

icon Re: [K-Meleon]Kako instalisati Shockwave player u K-Meleon, novi browser baziran na Mozilli05.09.2006. u 19:44 - pre 214 meseci
Imas na macromedia-inom sajtu provereno shockwave stand-alone instalaciju. Ne znam da li ce ti pomoci sa browser-om ali znam da ima, pa mozes probati. Idi odmah na sajt i tamo potrazi, nemoj preko browser-ovih opcija za instalaciju.
 
Odgovor na temu

pantic68
zoran pantic
sabac

Član broj: 50312
Poruke: 913
212.62.47.*



+11 Profil

icon Re: [K-Meleon]Kako instalisati Shockwave player u K-Meleon, novi browser baziran na Mozilli14.03.2007. u 19:08 - pre 208 meseci
Tema je malo bajata ali mozda ce nekome koristiti. Upravo sam instalirao K-Meleon to jest prekopirao ga a zatim je potrebno pokrenuti setdefault.exe u njegovom direktorijumu da bi registrovao extenzije i pri tom cekirati opciju da se registruje kao mozilla/gecko produkt da bi koristio plagine za njih.
Deluje mi dosta bolji i triput brzi od firefox-a od kojeg mi krene zeludacna kiselina dok cekam da se pokrene. A jos je bio namesten kao default browser jer se opera podize sa tabovima od prethodne sesije kojih je obicno po 20 sto ume da potraje ali ne mnogo duze nego firefox sa blank page. Dakle neophodan mi je drugi browser i to na drugom engine-u za slucaj neke nekompatibilnosti a K-Meleon mi se cini idealan slican ff-u ali bez njegovih mana i sa vise ocija.
 
Odgovor na temu

blaki
Kraljevo

Član broj: 9616
Poruke: 400
89.216.240.*

Sajt: Kraljevo


+14 Profil

icon Re: [K-Meleon]Kako instalisati Shockwave player u K-Meleon, novi browser baziran na Mozilli17.03.2007. u 09:57 - pre 208 meseci
Tema jeste bajata, ali ja nisam uspeo da instaliram pomenuti plugin, ni sa Vasim uputstvom. Dakle preko samog browsera (K-meleon), sa opcijom klika, ne ide. Potom sam pokusao da downloadujem Shockwave_Installer_Slim.exe. Prilikom instalacije on prijavi prvo ovo:

http://img215.imageshack.us/img215/6097/porukaprvaom7.jpg

pa potom i ovo:

http://img215.imageshack.us/img215/7216/porukadrugaso1.jpg

Zna li neko u cemu je problem ?

Hvala unapred na odgovorima.

Pozdrav
Druže Tito skrenuli smo s puta, sad nas jebe i Kurta i Murta
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.static.beocity.net.



+16 Profil

icon Re: [K-Meleon]Kako instalisati Shockwave player u K-Meleon, novi browser baziran na Mozilli18.03.2007. u 19:11 - pre 208 meseci
A da pokušaš negde da iskopaš stariju verziju Shockwave player-a?

Kontam da bi možda upalilo!?
 
Odgovor na temu

pantic68
zoran pantic
sabac

Član broj: 50312
Poruke: 913
212.62.47.*



+11 Profil

icon Re: [K-Meleon]Kako instalisati Shockwave player u K-Meleon, novi browser baziran na Mozilli27.03.2007. u 18:31 - pre 207 meseci
Iskopiraj NPSWF32.dll u k-meleon\plugins\ . Naci ces ga u plugins folderu od firefox-a ili negde na netu.
 
Odgovor na temu

pantic68
zoran pantic
sabac

Član broj: 50312
Poruke: 913
212.62.47.*



+11 Profil

icon Re: [K-Meleon]Kako instalisati Shockwave player u K-Meleon, novi browser baziran na Mozilli27.03.2007. u 21:44 - pre 207 meseci
A ima i ovo. Ima vise vrsta flash plejera iz adobea ne znam sto toliko komplikuju.
http://fpdownload.macromedia.c...thorware_Web_Player_Plugin.exe

Evo spiska stim da jednu vrstu imam u dve verzije

Shockwave for Director
File name: np32dsw.dll
Adobe Shockwave for Director Netscape plug-in, version 10.1
Shockwave Flash
File name: NPSWF32.dll
Shockwave Flash 9.0 r16
Shockwave Flash
File name: NPSWF32_.dll
Shockwave Flash 8.0 r22
Authorware Web Player
File name: np32asw.dll
Macromedia Authorware Web Player Netscape plug-in, version 2004
Ako ima problema da nesto ne radi u jednom a radi u drugom browseru iskopirajte fajlove u plugins folderima opere firefoxa kmeleona i sta vec imate svi koriste iste. Za specificne fajlove imaju poseban folder.

[Ovu poruku je menjao pantic68 dana 27.03.2007. u 22:56 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: [K-Meleon]Kako instalisati Shockwave player u K-Meleon, novi browser baziran na Mozilli

[ Pregleda: 3860 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.