Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

KDS na koju distancu sa koaksialnim kablom mze da radi internet.

[es] :: Enterprise Networking :: KDS na koju distancu sa koaksialnim kablom mze da radi internet.

[ Pregleda: 2741 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ponline
Urimi Junauzi

Član broj: 45924
Poruke: 380



+2 Profil

icon KDS na koju distancu sa koaksialnim kablom mze da radi internet.30.07.2006. u 03:01 - pre 215 meseci
Uradjena je kabllovska mreza u moj kraj, samo debeli koaks kabal, na svim glavnim ulicama.
Presecen skoro na svaki bander da bi se stavio spliter, od koga ide tanki kabal po kucama, ima splitera i pojacivaca kolko oces. Sad interesuje me dali tu moze da se ukluci internet, i na koju distancu od centra moze da radi pristojno.
Kazu da su pojacivaci dvosmerni, ali kad racunam da je kabal presecen zbog splitera na skoro svakih 50 metara nesto mi ne izgleda da bi tu mogao da radi internet.

Ako neko ima iskustva sa ovakvim isklucivo koaksialnim KDS-ovima i kako radi interenet na njima, koje su mogucnosti tipa koliko pojacivaca i splitera moze da trpi i da bi imao pristojan signal za internet i takve stvari...


pozdrav,
 
Odgovor na temu

[es] :: Enterprise Networking :: KDS na koju distancu sa koaksialnim kablom mze da radi internet.

[ Pregleda: 2741 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.