Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa novim mišem – može li reklamacija u ovom slučaju?

[es] :: Ostali hardver :: Problem sa novim mišem – može li reklamacija u ovom slučaju?

[ Pregleda: 2378 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

miki_ja
Bgd

Član broj: 69771
Poruke: 97
217.24.27.*



Profil

icon Problem sa novim mišem – može li reklamacija u ovom slučaju?21.07.2006. u 20:50 - pre 216 meseci
Kupio sam komplet tastatura-miš, Logitech UltraX Media Desktop.
Miš je suviše tvrd za moj ukus i u odnosu na druge modele ovog proizvođača, ali to ne bi bio prevelik problem da levi taster miša (desni nešto manje) nema neki čudan prazan hod.
Jednostavno, tester je suviše klimav, tako da pri pritisku ima ceo milimetar lufta dok se ne oseti otpor.
Pri svakodnevnom radu, ovo strašno iritira, tako da imam osećaj da držim neku šklopociju, a ne Logitech Cordless Click! Plus Mouse.
Inače, tastatura je savršena!

Dakle, mogu li da reklamiram proizvod na osnovu ovakvog problema?
 
Odgovor na temu

nid
Nikola Ristic
Beograd (Dorcol)

Član broj: 50271
Poruke: 174
80.93.253.*

Sajt: www.limundo.com/ref/nid


Profil

icon Re: Problem sa novim mišem – može li reklamacija u ovom slučaju?27.07.2006. u 19:14 - pre 216 meseci
Tesko da ce ti neko uvaziti reklamaciju ali ipak pokusaj!
Pozdrav!
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Moderator
Član broj: 802
Poruke: 6610
*.smin.sezampro.yu.



+536 Profil

icon Re: Problem sa novim mišem – može li reklamacija u ovom slučaju?27.07.2006. u 20:00 - pre 216 meseci
Idi u prodavnicu gde si kupio miša i pitaj da li možeš da probaš drugi primerak istog miša, pa ako je na drugom sve OK reklamiraj. Tako će oni najbolje da vide o čemu se radi. A i uvoznik Logitecha je OK što se tiče reklamacija.
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Problem sa novim mišem – može li reklamacija u ovom slučaju?

[ Pregleda: 2378 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.