Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kojem firewall-u dajete glas; ZoneAlarm PRO ili Integrisanom u Kaspersky Internet Security 6?

[es] :: Zaštita :: Kojem firewall-u dajete glas; ZoneAlarm PRO ili Integrisanom u Kaspersky Internet Security 6?

[ Pregleda: 3938 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tordajav

Član broj: 62590
Poruke: 702
*.neobee.net.



+2 Profil

icon Kojem firewall-u dajete glas; ZoneAlarm PRO ili Integrisanom u Kaspersky Internet Security 6?14.07.2006. u 22:57 - pre 216 meseci
Pozdrav svima!!! Hteo sam da instaliram KIS6 a imam vec instaliran ZoneAlarm PRO, pa me interesuje koji je firewall bolji. Pokusao sam da instaliram KIS6 ali mi se instalacija zaustavila zbog toga sto je ZoneAlarm PRO vec instaliran pa sam obustavio dalju instalaciju jer je zahtevala deinstalaciju ZoneAlarma. Sa ZoneAlarm-om sam vec duze vreme zadovoljan pa sam ga ostavio....
Ja bih dao glas ZoneAlarm-u ali nemam iskustava sa Kaspersky Internet Security 6 i njegovim firewall-om....
Noli turbare circulos meos!
 
Odgovor na temu

digisatplus
Bgd

Član broj: 21309
Poruke: 348
194.106.186.*



Profil

icon Re: Kojem firewall-u dajete glas; ZoneAlarm PRO ili Integrisanom u Kaspersky Internet Security 6?20.08.2006. u 14:10 - pre 214 meseci
Ja vec nekoliko meseci koristiim Kasperski Internet Security 6 stvarno odalican program to jest paket programa svaki put kada je neko pokusao da cacka po mom eracunaru KIS6 je poazao sa koje IP adrese dolazi napad i kog je tipa. Mislim da ti jedino sto ti nece odgovarati je cena licenkce za KIS6 koja iznosi 3600 din +PDV a moze se kupiti kod


http://www.singi.co.yu/

Sve drugde varijente od ranije vise ne rade.




 
Odgovor na temu

Broj_1
Hercegovina

Član broj: 62706
Poruke: 122
*.tel.net.ba.

Sajt: www.blacknet.co.nr


Profil

icon Re: Kojem firewall-u dajete glas; ZoneAlarm PRO ili Integrisanom u Kaspersky Internet Security 6?20.08.2006. u 15:22 - pre 214 meseci
Ma ZA, isad vodeci!
 
Odgovor na temu

electroNik
Nikola Milenković
Srbija

Član broj: 46941
Poruke: 78
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Kojem firewall-u dajete glas; ZoneAlarm PRO ili Integrisanom u Kaspersky Internet Security 6?31.08.2006. u 11:42 - pre 214 meseci
Još jedan glas za ZA.
Trenutno stanje: 3:1 za ZA
Gone Shootin'
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: Kojem firewall-u dajete glas; ZoneAlarm PRO ili Integrisanom u Kaspersky Internet Security 6?

[ Pregleda: 3938 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.