Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li je neophodno da dodajem ´www´ u imenu stranice?

[es] :: Hosting :: Domeni :: Da li je neophodno da dodajem ´www´ u imenu stranice?

[ Pregleda: 2112 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

R A V E N
Mirza Beglerović Raven
Tuzla

Član broj: 36142
Poruke: 1629
as54-tz2.dlp129.bih.net.ba.

Sajt: NietzscheSource.Org


+101 Profil

icon Da li je neophodno da dodajem ´www´ u imenu stranice?09.07.2006. u 16:09 - pre 216 meseci
Recimo da ime svoje stranice www.mojastranica.com želim promovisati na plakatima,letcima...uopšte u medijima. E sada je li potrebno da navodim i ono "www"?Samo me interesuje hoće li to stvarati tehničke probleme korisnicim kad budu otvarali moju stranicu upisujući u Adress bar mojastranica.com?

Npr. u Operi i pored isključene opcije "Try name completion,using" na Tools>Preferences...>Advanced(tab)>Network>Server name completion radi bez problema.

[Ovu poruku je menjao R A V E N dana 09.07.2006. u 17:34 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Ivand
Ivan Dimitrijević
...
yu/pa

Član broj: 17
Poruke: 2161
195.252.78.*

Sajt: www.webmanijak.com


+4 Profil

icon Re: Da li je neophodno da dodajem www u imenu stranice?09.07.2006. u 16:19 - pre 216 meseci
Problem može da nastane ako hosting provajder nije pravilno podesio web server, tako da kucajući mojastranica.co.yu
dobiješ ćorak, ma da opet mnogi "ozbiljni" igrači ovde to dozvoljavaju sebi http://politika.co.yu recimo.

A opet u Srbiji koja nije baš preterano internet pismena www. ispred imena može lako da znači da je tu
u stvari sajt a ne email adresa, što mnooogi još uvek ne razlikuju.
 
Odgovor na temu

old
Tomislav Vujević
freelance
SR

Član broj: 16670
Poruke: 1143
*.vdial.verat.net.



+17 Profil

icon Re: Da li je neophodno da dodajem ´www´ u imenu stranice?09.07.2006. u 23:13 - pre 216 meseci
Ako je sve dobro podešeno, znači ako problem ne pravi tebi kad ukucaš bez www, neće praviti problem ni njima.

Ja bih dodao i www ispred na štampane stvari, osim ako je problem dužina teksta. Zato što kad nešto počne sa www a završi sa com, mislim da i kod nas već znaju o čemu se radi pa uštediš dodatne komentare.

(Viđao sam mnoge plakate i nalepnice gde nema nikakvih komentara uz takav tekst)
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: Domeni :: Da li je neophodno da dodajem ´www´ u imenu stranice?

[ Pregleda: 2112 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.