Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Brzo pojavljivanje u SERP i još brži ban sa Googla?

[es] :: Pretraživači i SEO :: Brzo pojavljivanje u SERP i još brži ban sa Googla?

[ Pregleda: 2424 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Gorrrrran
Novi Sad

Član broj: 94999
Poruke: 8
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.net-cestitke.com


Profil

icon Brzo pojavljivanje u SERP i još brži ban sa Googla?24.06.2006. u 17:16 - pre 216 meseci
Nedavno sam na bloggeru napravio blog na engleskom i napisao par postova. Takođe, u wikipediji sam napisao jedan članak sa linkom na blog. Na moje iznenađenje, ustanovio sam da se se gotovo svi unosi sa bloga pojavili u SERP-u već posle dva-tri dana?!? Pretpostavio sam da je to možda zbog toga što je blog na blogspotu i što imam inbound link sa wikipedie. Ubrzo sam kontaktirao Google zbog ubacivanja "adsense ad" opcija u svoj account (već sam imao "adsense for search") i dobio odobrenje. Postavio sam adsense reklame (ne očekujući bilo kakvu zaradu, nisam baš blesav da mislim da se može zaraditi pomoću neposećenog bloga), i posle izvesnog vremena blogu "ni traga ni glasa" na guglu.
Da li je prvobitno uvrštavanje bloga neka greška, pa treba sačekati još ili je zaista u pitanju ban (pretraga za adresu ne daje rezultat, kao kod novih sajtova)?

Pozdrav!


[Ovu poruku je menjao Gorrrrran dana 24.06.2006. u 18:50 GMT+1]
 
Odgovor na temu

bsaric
Bruno Šarić
SEO
Samobor, Hrvatska

Član broj: 72221
Poruke: 527
*.cmu.carnet.hr.

Sajt: www.seo.hr


Profil

icon Re: Brzo pojavljivanje u SERP i još brži ban sa Googla?24.06.2006. u 22:46 - pre 216 meseci
Ma nisi ništa krivo napravio, pa to većina napravi, pričekaj malo ili još bolje odi nabavi par linkova :)
Ne odgovaram na pitanja preko PP i emaila vezana uz SEO niti ne pregledavam
domene.
SEO blog | Životopis
- Posao
 
Odgovor na temu

[es] :: Pretraživači i SEO :: Brzo pojavljivanje u SERP i još brži ban sa Googla?

[ Pregleda: 2424 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.