Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koliko kosta dinamicki sajt na Srpskom trzistu. Srednja vrednost?

[es] :: Web razvoj :: Koliko kosta dinamicki sajt na Srpskom trzistu. Srednja vrednost?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8174 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

alexalexalexa
Aleksandar Mijatovic
Zimbabve

Član broj: 97318
Poruke: 13
194.106.169.*



Profil

icon Koliko kosta dinamicki sajt na Srpskom trzistu. Srednja vrednost?06.06.2006. u 20:46 - pre 217 meseci
Koliko kosta dinamicki sajt na Srpskom trzistu. Srednja vrednost?


Proba!
Radi ti, radi ti i samo radi TI!
 
Odgovor na temu

inzenjer2005
Beograd

Član broj: 68840
Poruke: 222
..shall-bg.customer.sbb.co.yu.

Sajt: fotografisanje.com


Profil

icon Re: Koliko kosta dinamicki sajt na Srpskom trzistu. Srednja vrednost?06.06.2006. u 21:22 - pre 217 meseci
Probaj da budes konkretniji ako zelis da ti bilo ko odgovori.
 
Odgovor na temu

WawaHOO!
Karaburma

Član broj: 86823
Poruke: 602
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.infobuk.com


Profil

icon Re: Koliko kosta dinamicki sajt na Srpskom trzistu. Srednja vrednost?06.06.2006. u 21:25 - pre 217 meseci
Citat:
alexalexalexa: Koliko kosta dinamicki sajt na Srpskom trzistu. Srednja vrednost?


Proba!
Citat:
Tanaskovic Vojislav: Probaj da budes konkretniji ako zelis da ti bilo ko odgovori.


Tako je! Zavisi sta ti treba,koja vrsta dinamickog sajta? Ako budes postavljao takva pitanja nikada neces dobiti "normalan" odgovor!
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Koliko kosta dinamicki sajt na Srpskom trzistu. Srednja vrednost?06.06.2006. u 21:42 - pre 217 meseci
Kosta izmedju 50 i 50000 evra.
 
Odgovor na temu

BluesRocker

Član broj: 20536
Poruke: 1130



+394 Profil

icon Re: Koliko kosta dinamicki sajt na Srpskom trzistu. Srednja vrednost?06.06.2006. u 21:53 - pre 217 meseci
Citat:
broker: Kosta izmedju 50 i 50000 evra.

Gde nađe 50000 ? :)
Romanes Eunt Domus
 
Odgovor na temu

WawaHOO!
Karaburma

Član broj: 86823
Poruke: 602
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.infobuk.com


Profil

icon Re: Koliko kosta dinamicki sajt na Srpskom trzistu. Srednja vrednost?06.06.2006. u 22:13 - pre 217 meseci
Citat:
broker: Kosta izmedju 50 i 50000 evra.


Sta kosta 50000... Nesto si se zabrojao!
 
Odgovor na temu

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+711 Profil

icon Re: Koliko kosta dinamicki sajt na Srpskom trzistu. Srednja vrednost?07.06.2006. u 07:38 - pre 217 meseci
Citat:
WawaHOO!: Sta kosta 50000... Nesto si se zabrojao!

Tako je, zabrojao se. Neki koštaju i 400 000€.
 
Odgovor na temu

milanvla
Srbija

Član broj: 11686
Poruke: 132
195.178.62.*



Profil

icon Re: Koliko kosta dinamicki sajt na Srpskom trzistu. Srednja vrednost?07.06.2006. u 08:28 - pre 217 meseci
slabo sam nalazio klijente po Srbiji ali ako je neko iole ozbiljan klijent,
moci ces za sajt u php/mysql za koji treba da otprilike 3-4 nedelje rada i 1 nedelja testiranja uzeti oko 800-1200E.

sve zavisi od tvoje strucnosti i iskustva. Ali nalazices i na primere da neko ne zeli da da vise od 200 E za tako nesto

pravila nema
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.ptt.yu.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Koliko kosta dinamicki sajt na Srpskom trzistu. Srednja vrednost?07.06.2006. u 10:55 - pre 217 meseci
Plasim se da je tema krajnje nezahvalna za diskusiju. Koncipirana je tako da nema nikakve smislene price osim puke licitacije cena za "dinamicki sajt" (sta god to znacilo ove 2006. godine...)

A frljanje ciframa je nepozeljno. (citaj: tema je na korak od lockovanja :)
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

Buum
Goran Dukić
Beograd

Član broj: 1491
Poruke: 981
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.

Sajt: www.linkedin.com/in/goran..


+8 Profil

icon Re: Koliko kosta dinamicki sajt na Srpskom trzistu. Srednja vrednost?07.06.2006. u 13:15 - pre 217 meseci
@ alexalexalexa

Pitanje ti je vrlo glupo. To je kao kad bi pitao - Pošto je automobil od 2000 kubika?

Lockujte ovo.
 
Odgovor na temu

WawaHOO!
Karaburma

Član broj: 86823
Poruke: 602
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.infobuk.com


Profil

icon Re: Koliko kosta dinamicki sajt na Srpskom trzistu. Srednja vrednost?07.06.2006. u 15:30 - pre 217 meseci
Citat:
Buum: @ alexalexalexa

Pitanje ti je vrlo glupo. To je kao kad bi pitao - Pošto je automobil od 2000 kubika?

Lockujte ovo.


Mozda ne bi bilo glupo kada bi covek rekao na kakav je sajt mislio, ovako bez objasnjenja je grozno. Mislim da ne bi trebalo zatvarati temu vec bi alexalexalexa trebalo da napise na kakav je sajt mislio, tada bi verovatno dobio konretan odgovor,ovako kao sto rece boccio ostaje samo "frljanje" ciframa.
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Koliko kosta dinamicki sajt na Srpskom trzistu. Srednja vrednost?07.06.2006. u 17:30 - pre 217 meseci
Slazem se, ne treba zatvarati temu nego je obrisati covek nek pita ponovo. Mada, o cenama je ovde dovoljno diskutovano i da sada.
 
Odgovor na temu

alexalexalexa
Aleksandar Mijatovic
Zimbabve

Član broj: 97318
Poruke: 13
194.106.169.*



Profil

icon Re: Koliko kosta dinamicki sajt na Srpskom trzistu. Srednja vrednost?07.06.2006. u 17:44 - pre 217 meseci
Hvala milanvla! Upravo to mi je trbalo. Nadam sa da to vazi na podrucju centralne Srbije? Pretpostavljam da je ovde u Beogradu cena mnogo niza. U svakom slucaju mozemo da zatvorimo temu.



P.S. Zao mi je ako sam nekoga zbunio, pitanje je zaista bilo vrlo siromasno detaljima.
Radi ti, radi ti i samo radi TI!
 
Odgovor na temu

WawaHOO!
Karaburma

Član broj: 86823
Poruke: 602
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.infobuk.com


Profil

icon Re: Koliko kosta dinamicki sajt na Srpskom trzistu. Srednja vrednost?07.06.2006. u 19:48 - pre 217 meseci
Citat:
alexalexalexa: Hvala milanvla! Upravo to mi je trbalo. Nadam sa da to vazi na podrucju centralne Srbije? Pretpostavljam da je ovde u Beogradu cena mnogo niza. U svakom slucaju mozemo da zatvorimo temu.



P.S. Zao mi je ako sam nekoga zbunio, pitanje je zaista bilo vrlo siromasno detaljima.


Bilo je i previse siromasno...
 
Odgovor na temu

alexalexalexa
Aleksandar Mijatovic
Zimbabve

Član broj: 97318
Poruke: 13
195.252.86.*



Profil

icon Re: Koliko kosta dinamicki sajt na Srpskom trzistu. Srednja vrednost?09.06.2006. u 19:16 - pre 217 meseci
Pa svi pisu da je pitanje nejasno a niko ne navodi sta sam propustio. Jedino covek koji zna odgovor (GLE CUDA) odgovori na pitanje.
Radi ti, radi ti i samo radi TI!
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Koliko kosta dinamicki sajt na Srpskom trzistu. Srednja vrednost?09.06.2006. u 19:23 - pre 217 meseci
Ali ti nije dao nikakav odgovor, jer je dinamicki sajt i phpbb forum, a i yahoo ili google. Kazi sta hoces, ko sto neko rece, pa ces dobiti i odgovor.
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.ptt.yu.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Koliko kosta dinamicki sajt na Srpskom trzistu. Srednja vrednost?10.06.2006. u 08:59 - pre 217 meseci
Kao i (nazalost) mnogo puta u poslednje vreme, po web dev. forumima se diskusija vodi na nivou "posto kilo paradajza". Posto sam davno prestao da se borim sa vetrenjacama, vise necu ni pokusavati da objasnim ljudima da malo manje pricaju, a malo vise slusaju - barem dok ne budu imali sta pametno da kazu. Razmislite zasto se slabo koji developer (mislim na ozbiljniju ekipu) prikljucuje ovakvim diskusijama.
Citat:
alexalexalexa: Pa svi pisu da je pitanje nejasno a niko ne navodi sta sam propustio. Jedino covek koji zna odgovor (GLE CUDA) odgovori na pitanje.

Da... bravo... naravno, nije ti palo na pamet da stavis malo prst na celo, jel da? Covek zna odgovor na pitanje, odlicno...

Vidis, na veliku zalost nas malobrojnih takvih odgovora (potpuno nevezano za post od @milanvla, pricam uopsteno) se najvise uzasavam. Nije ovo moleraj, pa da racunam cenu po okrecenom kvadratu. Pa cak i na pijaci imas razlicite cene paprike u zavisnosti od kvaliteta iste! Da li bi ocekivali (hipoteticki) da vam hirurg ukljucuje isti taksimetar za ugradnju bajpasa i slepo crevo?

Sa jako dobrim razlogom smo prestali da dozvoljavamo teme u kojima se prica o cenama sajtova, a evo, ovo samo potvrdjuje da smo bili u pravu. Davno je izraz "dinamicki sajt" otpremljen u penziju, bar kad je u pitanju komercijalna izrada sajtova... Ovaj forum bi trebalo da pomogne mladjim narastajima da to shvate i uhvate prikljucak sa web.dev. trendovima u svetu - ali sa ovakvim nastupom i stavovima tesko da ce se to desiti...




Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

noviKorisnik
Dejan Katašić
Novi Sad

Član broj: 13216
Poruke: 4533
212.200.25.*

Sajt: www.novikorisnik.net


+5 Profil

icon Re: Koliko kosta dinamicki sajt na Srpskom trzistu. Srednja vrednost?10.06.2006. u 11:15 - pre 217 meseci
Recimo da bih i ja voleo da znam odgovor na postavljeno pitanje ... čisto zanimljivosti radi ... traži se srednja vrednost, statistika tralala, to mi je naravno zanimljivo.

Ali je i pitanje koliko bi saznanje o ovom podatku moglo da bude koristan podatak, ako se uzme u obzir brokerova procena o opsegu cena 1:1000 ... mada se iz jablanove i bojanove primedbe da naslutiti da je taj odnos i mnogo drastičniji - jer postoje besplatni dinamički sajtovi (znači cena im je nula - biraj valutu :-)

Čak i odgovor milanvla jasno upućuje na besmislenost pitanja - "možeš da uzmeš 800-1200, ali nemoj da se čudiš ako ti se ne ponudi ni 200" - i tačka

E sad, da mi se ne bi ko poji put samo prigovaralo da pametujem i ne kažem ništa pametno, evo konačno i nešto u vezi teme -

- do odgovora o srednjoj vrednosti cene nećeš doći, možeš da dobiješ pojedinačne procene bazirane na uvek ograničenom iskustvu pojedinaca (zato će neko da ti tvrdi da je srednja vrednost 1000 €, neko drugi će reći da je to 100000 € ili više, a treći će reći da ide sasvim lepo za 70 €, iako može i džabe) - niko nema sve podatke iz kojih bi se mogla vaditi prosečna cena ... a i da ima - koja korist kada cena može da bude bilo koja slučajna brojka?

- minimalna cena je nula, to je jedino pouzdano, a ako želiš da ceniš svoj rad više od toga - potrebno je da to i zaslužiš.
 
Odgovor na temu

alexalexalexa
Aleksandar Mijatovic
Zimbabve

Član broj: 97318
Poruke: 13
195.252.86.*



Profil

icon Re: Koliko kosta dinamicki sajt na Srpskom trzistu. Srednja vrednost?10.06.2006. u 11:54 - pre 217 meseci
Evo jedne stvari koja ce pomoci da shvatite zasto pitanje nije moralo biti detaljno:
Ja sam prodavac i dovoljno mi je da neko navede cenu od 10$ i meni je to dovoljno da odrdim koliko cu ja traziti.

Navodim:

"JA DINAMICKE SAJTOVE NE PRAVIM. PRODAJEM IH."

Skrenuli smo sa teme.

Ako jos neko ima pribliznu cenu bilo kakvog sajta molim da napise.

(Na kraju krajeva mogu prodati i paradajz po ceni sajta ali to nije eticki i takve stvari vise ne radim zato mi trebaju cene)
Radi ti, radi ti i samo radi TI!
 
Odgovor na temu

_Parasite
Dragan Nakic
Beograd

Član broj: 90552
Poruke: 38
*.maksnet.net.

ICQ: 339583953


Profil

icon Re: Koliko kosta dinamicki sajt na Srpskom trzistu. Srednja vrednost?11.06.2006. u 09:49 - pre 217 meseci
A evo konkretnijeg pitanja. Koliko kosta dinamicki sajt radjen u joomli uz pravljenje templatea u potrunosti pozelji kupca, uz razne module i komonente kao sto su brojac, knjiga gostiju, sat, forum ... Sve je naravo na srpskom.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web razvoj :: Koliko kosta dinamicki sajt na Srpskom trzistu. Srednja vrednost?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8174 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.