Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Canon A530 - problem: "Cannot detect camera. Check conection to camera, then try."

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Canon A530 - problem: "Cannot detect camera. Check conection to camera, then try."

[ Pregleda: 3895 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tordajav

Član broj: 62590
Poruke: 702
*.neobee.net.



+2 Profil

icon Canon A530 - problem: "Cannot detect camera. Check conection to camera, then try."06.06.2006. u 01:11 - pre 216 meseci
Pozdrav svima,
imam fotoaparat Canon A530 vec nekih 5-6 dana i sve je do juce lepo radilo; intalirao sam softver po propisu i kada sam hteo da prebacim slike na komp, pri konektovanju aparata sa kompjuterom pojavljivao se automatski pocetni prozor koji mi je nudio nacin kako i koje slike da prebacim na komp. Od juce mi je to prestalo da se pojavljuje, i kad akiviram "CameraWindow" izbaci mi:
"Cannot detect camera. Check conection to camera, then try."
Pri aktiviranju My Computer-a, kompjuter ga je prepoznao kao nov hardver ali oznacen kao "Empty" medjutim kad tu udjem, slike su tu i mogu da ih sa Copy/Paste prebacim na komp.
Pokusao sam sa ponovnom instalacijom softvera i nije uspelo.
Da li zna neko zbog cega je nestalo automatsko prepoznavanje fotoaparata?
Noli turbare circulos meos!
 
Odgovor na temu

Abdee
Srdjan Abdijevic
Novi Sad

Član broj: 42836
Poruke: 1577
*.ADSL.neobee.net.

ICQ: 329875614


+1 Profil

icon Re: Canon A530 - problem: "Cannot detect camera. Check conection to camera, then try."06.06.2006. u 07:54 - pre 216 meseci
Windows.

Probaj na nekom drugom racunaru da otklonis mogucnost da je u pitanju aparat a onda kreni standardnu proceduru: backup, format, install...
 
Odgovor na temu

popacp
Miloš Popović
fakultet :)
Zajecar

Član broj: 19782
Poruke: 616
*.smin.sezampro.yu.

Jabber: popac@elitesecurity.org
Sajt: popac.drugitalas.org


+6 Profil

icon Re: Canon A530 - problem: "Cannot detect camera. Check conection to camera, then try."06.06.2006. u 16:41 - pre 216 meseci
Verovatno si prebacio način prepoznavanja aparata sa Digitalnog aparata na USB mass storage, pa ti ga sad ne prepoznaje kao digitalca nego kao običnu fleš karticu. Pogledaj po opcijama tvof digitalca gde si šta čačnuo...

No to je dorbo, ne moraš da instaliraš nikakav softver a na svakom računaru i na svakom operativnom sistemu (Win, Linux, Mac...) će ti uredno prepoznati uređaj.
 
Odgovor na temu

tordajav

Član broj: 62590
Poruke: 702
*.neobee.net.



+2 Profil

icon Re: Canon A530 - problem: "Cannot detect camera. Check conection to camera, then try."07.06.2006. u 13:30 - pre 216 meseci
Hvala na odgovorima...
Nakon trazenja i cackanja, obicna reinstalacija drajvera preko Device Manager-a je popravila gresku.
Noli turbare circulos meos!
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Canon A530 - problem: "Cannot detect camera. Check conection to camera, then try."

[ Pregleda: 3895 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.