Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Download sa Microsoft-ovog sajta uz pomoć downoload manager-a?

[es] :: Browseri :: Download sa Microsoft-ovog sajta uz pomoć downoload manager-a?

[ Pregleda: 2973 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Oliver Klaćik
Vice President, Thunder Road Software
Inc.
Stara Pazova

Član broj: 34059
Poruke: 242
80.93.231.*

Sajt: www.thunderroadsoftware.c..


Profil

icon Download sa Microsoft-ovog sajta uz pomoć downoload manager-a?24.05.2006. u 06:10 - pre 217 meseci
Zaista nisam znao u koju temu da postavim ovo pitanje...

Treba da skinem MSDN Library April 2006 sa Microsoft-ovog sajta. Veličina je 3x650 MB (3 CD image-a). Microsoft koristi neku foru da se ne vidi link odakle download-uješ podatke, a DAP i Free Download Manager ne uspevaju da presretnu download. Pustim ja noću to da se skida, međutim, prvu noć mi pukne wireless konekcija, drugu noć nestade struje (posle 350MB)...

Da li neko zna za neki download manager koji može da presretne ovakav download? Naravno, treba mi resume download opcija...

Btw, čuo sam od nekog lika koji se skoro vratio iz Kazahstana, gde je živeo 15-tak godina, da tamo koriste ADSL... A, mi koji nismo u strogom centru jednog od tri velika grada u Srbiji, možemo samo da se molimo Bogu i Telekomu...
Oliver 'FAQ' Klaćik
 
Odgovor na temu

Sikiriki

Član broj: 81557
Poruke: 31
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Download sa Microsoft-ovog sajta uz pomoć downoload manager-a?24.05.2006. u 08:49 - pre 217 meseci
probaj sa internet download managerom,ima resume opciju
 
Odgovor na temu

Oliver Klaćik
Vice President, Thunder Road Software
Inc.
Stara Pazova

Član broj: 34059
Poruke: 242
80.93.231.*

Sajt: www.thunderroadsoftware.c..


Profil

icon Re: Download sa Microsoft-ovog sajta uz pomoć downoload manager-a?26.05.2006. u 14:57 - pre 217 meseci
Čisto ako nekog zanima, da napomenem kako sam rešio problem...

Do sada sam pokušavao download iz IE-a, a kada sam probao iz Firefox-a, Free Download Manager je odmah presreo download...
Oliver 'FAQ' Klaćik
 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: Download sa Microsoft-ovog sajta uz pomoć downoload manager-a?

[ Pregleda: 2973 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.