Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Multimedia (video) controller - problem sa drajverima

[es] :: Windows drajveri :: Multimedia (video) controller - problem sa drajverima

[ Pregleda: 3783 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DJ-Cyber
Beograd

Član broj: 95517
Poruke: 2
80.93.231.*

Sajt: www.BgdOnLine.net


Profil

icon Multimedia (video) controller - problem sa drajverima22.05.2006. u 17:05 - pre 218 meseci
Već duže vreme me muče multimedia i multimedia video kontroleri. Do skoro je sve ferceralo kako treba, ali nakon ko zna koje po redu reinstalacije Windows(a), a i formatiranja diska, nikako ne mogu da namestim drajvere za ova dva kontrolera. Jedina promena u konfiguraciji je grafička kartica, i to sada izgleda ovako:

Ploča

Motherboard Name Asus TUSL2-C (6 PCI, 1 AGP Pro, 1 CNR, 3 DIMM)
Motherboard Chipset Intel Solano i815EP

Display

Video Adapter WinFast A180B (64 MB)
3D Accelerator nVIDIA GeForce4 MX 4000


Multimedia
Audio Adapter Creative SB Live! Player 1024 Sound Card

Ma šta god pokušavao, počev od instalacije chipseta sa diska za matičnu ploču pa do downloada drajvera i utilities sa web-a - mrka kapa! Ima li neko ideju kako da rešim problem?

Napomena: meni sve naizgled radi kako treba, imam i ton i sliku, ali me nerviraju oni žuti upitnici na listi hardvera
Ex-Yu zabavna muzika: http://Radio.BgdOnLine.net/
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Multimedia (video) controller - problem sa drajverima22.05.2006. u 18:07 - pre 218 meseci
Mozda imas neku TV tuner karticu u racunaru?
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

DJ-Cyber
Beograd

Član broj: 95517
Poruke: 2
80.93.231.*

Sajt: www.BgdOnLine.net


Profil

icon Re: Multimedia (video) controller - problem sa drajverima23.05.2006. u 03:01 - pre 218 meseci
Pokušavajući da uradim update drivera (tj. da nađem noviji), napravio sam glupost,
pa sam instalirao neki krš, tako da mi je Win zakucao skroz. Nije hteo da pokrene
čak ni setup. Jednostavno počne da ga podiže i onda stane i ne mrda. Sreća pa imam
dva harda (na drugom je XP), pa se nekako snađoh i prođoh uz reinstall Windowsa.

Sada sve osim kontrolera fercera, ali... DA, KRETEN IMA TV KARTICU!!!

100 godina sam mogao da razmišljam, na pamet mi ne bi pala.

Hvala puno!
Ex-Yu zabavna muzika: http://Radio.BgdOnLine.net/
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows drajveri :: Multimedia (video) controller - problem sa drajverima

[ Pregleda: 3783 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.