Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

intel 536ep instaliran ali .........device missing kad se pravi konekcija

[es] :: Windows drajveri :: intel 536ep instaliran ali .........device missing kad se pravi konekcija

[ Pregleda: 2612 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dr_ambis
Uzice

Član broj: 36362
Poruke: 221
*.adsl.beocity.net.



Profil

icon intel 536ep instaliran ali .........device missing kad se pravi konekcija16.04.2006. u 20:43 - pre 219 meseci
Imam windows xp sp2 i modem intel 536ep. Instalirani su najnoviji drajveri a pre toga sam pokusavao sa svima ostalima ali i sa njima je bilo isto.

Kad kreiram new connection prijavi device missing ali u device manageru je sve u redu.

Ponavljam da je modem instaliran i sev je u redu ali kad kreiram konekciju on se ne pojavljuje.

Postoji li resenje.

PS: Modem radi provereno.

neceg novog se ne treba plasiti, treba ga razumeti
 
Odgovor na temu

netman
Neko Nekić
Bgd

Član broj: 14447
Poruke: 341
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: intel 536ep instaliran ali .........device missing kad se pravi konekcija17.04.2006. u 02:20 - pre 219 meseci
Stavi modem u neki drugi slot, pa onda drajveri i ostala podesavanja.
Taj modem me je namučio kao ništa do sada-jednostavno neće da se konektuje na nekim centralama!
Generalno, moj savet ti je da ga zameniš ako možeš za neki drugi.
 
Odgovor na temu

dr_ambis
Uzice

Član broj: 36362
Poruke: 221
*.adsl.beocity.net.



Profil

icon Re: intel 536ep instaliran ali .........device missing kad se pravi konekcija17.04.2006. u 02:35 - pre 219 meseci

Modem radi, znaci pod 98-com pod linuxom, pod xp sp1, samo ne radi na ovom sp2. Kod drugara pod sp2 radi ali ovde ni da mrdne.
Najnoviji drajver za njega je instaliran ali kad kreiram konekciju i udjem u njen properities tamo stoji

Modem removed - unavailable device (com1), a u nazivu konekcije se pojavi missing device.

U device manager-u stoji i query modem radi. Izgleda da je neko podesavanje u XP-u samom, samo ne znam sta.

Modem sam namestao na sve portove, menjao slotove, skenirao protiv virusa, reinstalirao XP(repair) ali i dalje ne radi.

Skoro je i instaliran ovaj XP sp2 kod mene ali eto opet sam radio reinstalaciju ali ne vredi.

POMOC!!!!



neceg novog se ne treba plasiti, treba ga razumeti
 
Odgovor na temu

dr_ambis
Uzice

Član broj: 36362
Poruke: 221
*.adsl.beocity.net.



Profil

icon Re: intel 536ep instaliran ali .........device missing kad se pravi konekcija17.04.2006. u 17:31 - pre 219 meseci
Modem radi.

A problem je bio sto je softwer koji je dosao sa modem dosao u zabunu sa XP-om ili nesto sl. Namucio sam se dok sam ocistio racunar od svih drajvera za modem i svega sto je vezano za modem jer taj softwer nije hteo da se deinstalira sam.
Restartovao racunar.Posle sam opet instalirao sve drajvere, ali samo drajvere bez dodatnog softvera, najnovije koje sam skinuo, i eto sad radi.

Pozzzz



neceg novog se ne treba plasiti, treba ga razumeti
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows drajveri :: intel 536ep instaliran ali .........device missing kad se pravi konekcija

[ Pregleda: 2612 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.