Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prijem novca uplacenog preko pay pal-a ( kompletna procedura)

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: Prijem novca uplacenog preko pay pal-a ( kompletna procedura)

[ Pregleda: 4601 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mart
nis

Član broj: 60469
Poruke: 1
*.air.my-its.net.



Profil

icon Prijem novca uplacenog preko pay pal-a ( kompletna procedura)14.04.2006. u 01:04 - pre 219 meseci
Molim nekog sa foruma ,ko je uspesno resio problem prijema novca uplacenog preko pay pal sistema, da mi na jednom mestu u par recenica objasni sve korake,pocev od pay pal account-a .
Podrazumeva se da mi treba devizni racun za to, ali kod koje banke bi to najlakse islo i ostale "sitnice", e to mi stvara
haos u glavi.
Znam da ima mnogo toga na forumu na ovu temu, al je to sve razbijeno i razbacano.
Unapred zahvaljujem.
 
Odgovor na temu

parlae
Bojan Parlic
Cacak || Beograd

Član broj: 81837
Poruke: 74
*.ETF.BG.AC.YU.



Profil

icon Re: Prijem novca uplacenog preko pay pal-a ( kompletna procedura)03.05.2006. u 16:53 - pre 218 meseci
Ne znam da uopste mozes da koristis payPall - ukucaj u ovom forumu temu www.paypal.com problem
poz
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Prijem novca uplacenog preko pay pal-a ( kompletna procedura)03.05.2006. u 17:00 - pre 218 meseci
U suštini za primanje novca ne možeš da koristiš paypal ako si iz SCG.

Čak i da uspeš nekako, veliki je rizik da će te kad tad otkriti, a otkrivanje da si pristupao nalogu iz SCG je protiv njihove polise i povlači zatvaranje naloga i gubitak novca na nalogu.

Traži drugo rešenje.
 
Odgovor na temu

digitalvox
DigitalVOX
0110001010010100

Član broj: 59515
Poruke: 61
212.200.139.*



Profil

icon Re: Prijem novca uplacenog preko pay pal-a ( kompletna procedura)08.05.2006. u 22:54 - pre 218 meseci
Mene konkretno interesuje placanje kreditnom karticom preko paypal-a. Da li josh uvek moze da se fintira - prijavi se adresa negde u Americi, potom edituje na SCG sa standardnom master kreditnom karticom izdatom u Srbiji i placa. Da li je to moguce bez verfikacije adrese i sl, dakle ne zadravanja niti bilo kakve upalte na paypal vec iskljucivo placanje putem paypala

Poz

[Ovu poruku je menjao digitalvox dana 08.05.2006. u 23:56 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: Prijem novca uplacenog preko pay pal-a ( kompletna procedura)

[ Pregleda: 4601 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.