Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li ste primetili degradaciju sajtova domacih firmi

[es] :: Web dizajn i CSS :: Da li ste primetili degradaciju sajtova domacih firmi
(Zaključana tema (lock), by jablan)

[ Pregleda: 2564 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

homolje
SEO
la

Član broj: 71996
Poruke: 33
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.dataspherehosting.inf..


+1 Profil

icon Da li ste primetili degradaciju sajtova domacih firmi30.03.2006. u 17:48 - pre 219 meseci
Postovani,

Da li ste primetili degradaciju sajtova domacih firmi i `velikih` igraca?
konkretno u poslednje vreme sam primetio ocajnu promenu kod

http://www.digitron-ist.co.yu/
http://www.computerdream.co.yu/

sa kojima sam imao poslovne kontakte te sam relativno cesto posecivao njihove stranice.
Da li je uzrok odustajanje od ulaganja u `web pressence` skupoca `webmaisytor-a`, troskovi odrzavanja ili neznanje zacinjeno ulaskom male `tatine` dece koja opet pichi `crawl` preko veze u poslovnim vodama
???
[ ~ IN OMNIBUS REQUIEM QUAESIVI ET NUSQUAM INVENI NISI IN ANGULO CUM LIBRO ~ ]
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
*.dialup.neobee.net.



+35 Profil

icon Re: Da li ste primetili degradaciju sajtova domacih firmi30.03.2006. u 20:54 - pre 219 meseci
Da,stvarno su ocajni sajtovi.Nisam video prethodne,ali ovo je totalni amaterizam...
Btw,na sajtu www.homolje.co.yu video sam sledece:
"Stranica je optimizovana za sve browsere verzije iznad 4.0 (IE5, Navigator 4.0,Opera 6.0) u rezoluciji 1024x768, text size-smaller"
Ja koristim Firefox...a cini mi se da i on spada u browsere...pa bi bilo lepo da se stranica 'optimizuje'i za ovaj browser...Pozdrav;-)

[Ovu poruku je menjao kelja dana 30.03.2006. u 23:04 GMT+1]
 
0

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+710 Profil

icon Re: Da li ste primetili degradaciju sajtova domacih firmi31.03.2006. u 08:43 - pre 219 meseci
Postoji podforum "kritike", ali se ionako ne dozvoljava postavljanje tuđih sajtova na kritiku. Ako budeš hteo da predstaviš svoj sajt, to možeš uraditi tamo.
 
0

[es] :: Web dizajn i CSS :: Da li ste primetili degradaciju sajtova domacih firmi
(Zaključana tema (lock), by jablan)

[ Pregleda: 2564 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.