Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Konferencije za novinare koje se održavaju u Vladi Srbije moći će da se prate i preko Interneta

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: Konferencije za novinare koje se održavaju u Vladi Srbije moći će da se prate i preko Interneta

[ Pregleda: 4101 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Konferencije za novinare koje se održavaju u Vladi Srbije moći će da se prate i preko Interneta08.03.2006. u 21:10 - pre 219 meseci
Konferencije za novinare koje se održavaju u Vladi Srbije moći će da se prate i preko Interneta - http://www.srbija.sr.gov.yu/vesti/vest.php?id=46462

 
Odgovor na temu

Miloje Sekulic
osnivač
Homepage
Beograd

Član broj: 2622
Poruke: 1040
..shall-bg.customer.sbb.co.yu.

Sajt: www.homepage.rs


+2 Profil

icon Re: Konferencije za novinare koje se održavaju u Vladi Srbije moći će da se prate i preko Interneta09.03.2006. u 07:56 - pre 219 meseci
napokon

Miloje
 
Odgovor na temu

Au197/79
Zlatan Kadragić
Minhen

Član broj: 3556
Poruke: 772
*.ETF.BG.AC.YU.

Sajt: aurelije.blogspot.com


+47 Profil

icon Re: Konferencije za novinare koje se održavaju u Vladi Srbije moći će da se prate i preko Interneta09.03.2006. u 14:37 - pre 219 meseci
To što rade se stručno zove s***** kroz gusto granje.

Preključe sam ih na vladinom sajtu poslao u 3 lepe PM sa punim imenom i prezimenom i ostavio sam im mail adresu da mi odgovore. Nisam dobio odgovor.

Treba uskoro majka da ode sa biroa u penziju, a ovo sa biroa ne znaju koja dokumenta mora da preda u Nemanjinu u Fond PIO. I kažem ja kako to mogu saznati preko interneta. Al ne leži vraže, to je nemoguće u Nebeskoj zemlji® Ne da Fond nema svuju stranicu nego nema ništa ni na stranici Ministarstva za rad pod kojim je Fond! A na Googlu sam našao da Crnogorci imaju stranicu za svoj Fond. I sad se Vlada preserava sa tim prenosom a najosnovnije informacije ne možeš da dobiješ.

Izvinjavam se zbog oštrijih reči ali to je jedni način da izrazim svoja osećanja.

[Ovu poruku je menjao Au197/79 dana 09.03.2006. u 15:37 GMT+1]
Bolje džaba ležat nego džaba radit.
 
Odgovor na temu

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: Konferencije za novinare koje se održavaju u Vladi Srbije moći će da se prate i preko Interneta

[ Pregleda: 4101 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.