Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako da povezem komp sa kablovskim modemom a da bude sve u redu sa signalom

[es] :: SOHO Networking :: Kako da povezem komp sa kablovskim modemom a da bude sve u redu sa signalom

[ Pregleda: 2754 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vukdusan
Dusan Vukicevic
Beograd, Banovo brdo

Član broj: 86076
Poruke: 2
*.228.eunet.yu.



Profil

icon Kako da povezem komp sa kablovskim modemom a da bude sve u redu sa signalom25.02.2006. u 13:32 - pre 221 meseci
Uzeo bih kablovski(SBB prepaid). Medjutim problem mi je kako da povezem komp sa modemom. Uticnica je nekih 14m od kompa, a tv kabal koji bi trebao da ide do modema je preveliki da bi se stavio iza lajsne pa sam se odlucio za usb(modem ce da bude odmah pored uticnice, a od njega pa do kompa ide usb). Ali mislim da usb ne moze da podrzi toliku duzinu. Kako da to izvedem? Postoji li neki drugi nacin? Gde mogu da kupim neki poseban deo ako mi bude potreban?
 
Odgovor na temu

AleksandarNS
Consultant
Novi Sad/Beograd

Član broj: 36938
Poruke: 1209
..mtsns-ns.customer.sbb.co.yu.



+4 Profil

icon Re: Kako da povezem komp sa kablovskim modemom a da bude sve u redu sa signalom25.02.2006. u 13:59 - pre 221 meseci
Taj modem ima i ethernet priključak. Možeš da koristiš UTP kabel kategorije 5E za to (ako imaš mrežnu kartu na kompjuteru).
It's a big mistake to allow computer to realise that you are in a hurry.
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: Kako da povezem komp sa kablovskim modemom a da bude sve u redu sa signalom

[ Pregleda: 2754 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.