Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Windows XP Pro SP2 Corporate (Stripped to the Bone Edition)-Language Packs?

[es] :: Windows desktop :: Windows XP Pro SP2 Corporate (Stripped to the Bone Edition)-Language Packs?

[ Pregleda: 4666 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vladorr
Vladimir
Kraljevo

Član broj: 19116
Poruke: 40
*.151.EUnet.yu.



+33 Profil

icon Windows XP Pro SP2 Corporate (Stripped to the Bone Edition)-Language Packs?01.02.2006. u 21:01 - pre 221 meseci
Instalirao sam ovu verziju Windowsa i veoma sam zadovoljan, brz je i ne zauzima puno mesta ali imam VELIKI problem:u njemu ne postoji mogucnost menjanja language pack-ova te u Wordu nemam nasa slova!Kako to da resim? U Windows set up-u ne postoji opcija ubacivanja novih jeziika a kada u control panel/regional options/advanced pokusam da ubacim drugi unicode on me obavestava:"setup was unable to change.. bla bla"...
Interesuje me da li neko zna u kom fajlu se nalaze unicodovi i da li bih mogao da ih iskopiram iz nekog full izdanja Windowsa xp?
 
Odgovor na temu

apex
kikinda

Član broj: 31144
Poruke: 918
82.208.201.*

Sajt: www.polovni-delovi.com


+1 Profil

icon Re: Windows XP Pro SP2 Corporate (Stripped to the Bone Edition)-Language Packs?01.02.2006. u 21:28 - pre 221 meseci
Citat:
da li bih mogao da ih iskopiram iz nekog full izdanja Windowsa xp


NE !!!

Nemozes nista da instliras sa originalnog win diska. Stripped to the Bone Edition je jedno veliko sr***e. Stvara korisnicima vise problema nego sto im stvarno pomaze. Ne vidim uopste potrebu za njegovim koriscenjem.
Ja na primer ne mogu da instaliram skener na ovoj verziji win + imam neku zadrsku pri pokretanju aplikacija.
+ jesi li probao da gledas *.wmv ili *.mpg fajlove (probaj pa ces da se iznenadis)
+ problemi sa novim verzijama winampa (prijavljuje neke greske pri podizanju)
+ neki korisnici prijavljuju nemogucnost konektovanja na internet
+ Ja sam licno imao 80% vise potencijalnih napada na racunar u toku mesec dana (gledano preko zone pro)
+ nedostaju drajveri za dosta perifernih uredjaja koji se na standardnom win-u sami instaliraju

itd...
http://www.polovni-delovi.com - Najveći portal polovnih delova za sve tipove vozila
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Windows XP Pro SP2 Corporate (Stripped to the Bone Edition)-Language Packs?02.02.2006. u 21:41 - pre 221 meseci
Zar nije lakše uzeti proverenu verziju, ubaciti novi SP i narezeti dobar CD a ne ovaku skupljati neproverene i osakaćene ripove??
 
Odgovor na temu

jevtabg
Jevtic Djordje
Specijalista planiranja
Imlek
Beograd

Član broj: 26571
Poruke: 104
194.106.185.*

Jabber: jevtabg
ICQ: 295174822
Sajt: djole.mylivepage.com


Profil

icon Re: Windows XP Pro SP2 Corporate (Stripped to the Bone Edition)-Language Packs?10.03.2006. u 11:54 - pre 220 meseci
Ja imam instaliran Microborg Edition na jednoj particiji - Instalacija sa DVD-a preko 500 vrsta drajvera za razni hardver ,DVD meni - kad se zavrsi instalacija windowsa izaberes od pedesetak programa sta ti treba i Jedan za drugim se sami instaliraju i dosta je optimizovan.
Na drugoj particiji imam XP Stripped to the bone.Dobar je za slabije mashine,ne zauzima mnogo prostora,radi ko lud ,samo kod vecih softverskih paketa izbacuje da je sistem nestabilan jer verovatno hvale neki drajveri mada i ti programi rade.
Po meni je dobar windows za obicne korisnike jer ima sve osnovno i brz je.
A Cirilica u wordu
Pa odaberes cirilicni font i pises cirilicom.

Prosto




Probaj sve, ako ni onda nece....
procitaj uputstvo.

Lenovo T430
GDC Beast V9
GTX770 Windforce OC
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Windows XP Pro SP2 Corporate (Stripped to the Bone Edition)-Language Packs?

[ Pregleda: 4666 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.