Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako da isključim SPAM filter na Gmail-u ???? Grrrrrrrrrrrrrr

[es] :: Google :: Gmail :: Kako da isključim SPAM filter na Gmail-u ???? Grrrrrrrrrrrrrr

[ Pregleda: 7741 | Odgovora: 17 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Kako da isključim SPAM filter na Gmail-u ???? Grrrrrrrrrrrrrr30.01.2006. u 01:51 - pre 221 meseci
Odjebaću ovaj Gmail ako ne nadjem način da isključim spam filter. Jeste da ima prednosti u odnosu na druge mailove, ali meni u filteru završi više ispravnih poruka nego spamova, a ja to ne podnosim. Čak sam im i pisao jedno 4-5 pisama i žalbi, i niko nije odgovorio (što mi se nikada nije desilo na Hotmailu ili Yahoo-u).

Dakle, zna li neko kako da isključim SPAM filter na Gmailu?
 
Odgovor na temu

aleksandaraleksandar
aleksandar
[earth].[europe]

Član broj: 13175
Poruke: 2895
..taman-bg.customer.sbb.co.yu.

Sajt: aleksandaraleksandar.blog..


+6 Profil

icon Re: Kako da isključim SPAM filter na Gmail-u ???? Grrrrrrrrrrrrrr30.01.2006. u 02:38 - pre 221 meseci
da li poruke koju se greskom oznacene kao spam obelezavas da nisu spam?

koji mailovi ti tamo zavrse? od nekog posebnog posiljaoca ili ?

koliko ja znam, nema mogucnost da se ugasi filter za spam.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Kako da isključim SPAM filter na Gmail-u ???? Grrrrrrrrrrrrrr30.01.2006. u 03:12 - pre 221 meseci
Ma od raznih ljudi, i raznih mailing lista, i slično. Normalno da ih obeležim da nisu SPAM ali mi to ne vredi mnogo sledeći put. Uzgred, imam vrlo malo spamova (par mesečno), tako da mi stvarno 5 puta više ispravnih poruka završi u spam folderu nego pravih SPAMova. A pošto ne koristim web-mail već pop3, te poruke mi nikad i ne stignu.

Samo idioti mogu da naprave sistem tako da nemožeš da isključiš spam filter. Mislim da ću platiti Yahoo-u godinu dana pop3 pristupa, i rešiti problem.
 
Odgovor na temu

aleksandaraleksandar
aleksandar
[earth].[europe]

Član broj: 13175
Poruke: 2895
..taman-bg.customer.sbb.co.yu.

Sajt: aleksandaraleksandar.blog..


+6 Profil

icon Re: Kako da isključim SPAM filter na Gmail-u ???? Grrrrrrrrrrrrrr30.01.2006. u 03:50 - pre 221 meseci
probaj da koristis filtere koji ce odredjene kontakte da ti oznacava
odredjenim labelama.
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
*.adsl.sezampro.yu.



+6455 Profil

icon Re: Kako da isključim SPAM filter na Gmail-u ???? Grrrrrrrrrrrrrr30.01.2006. u 08:51 - pre 221 meseci
Ja na gmailu imam oko 1.5gb mailova, negde oko 4000 poruka, i jos mi se nijednom nije desilo da mi u spam udje nesto sto ne treba....
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Kako da isključim SPAM filter na Gmail-u ???? Grrrrrrrrrrrrrr30.01.2006. u 11:18 - pre 221 meseci
Ma koristim ja filtere i labele odavno, ali idiot povremeno obeleži poruku sa labelom i istovremeno je stavi u SPAM, tako da ne mogu da je pokupim sa POP3.

A meni stiže oko 400 poruka dnevno, tako da nije nikakav problem da mi se mesečno nadje oko 20 poruka u SPAM-u koje tamo ne bi trebalo da budu, uz mnogo manje (3-4) pravih spamova kojima i jeste mesto tamo.
 
Odgovor na temu

biotech
ChemNinja
www.surrealtalesthegame.com |
www.chemninja.com

Član broj: 18355
Poruke: 1367
*.adsl.beocity.net.

Jabber: mpx220@elitesecurity.org
ICQ: 243403453
Sajt: www.chemninja.com


+5 Profil

icon Re: Kako da isključim SPAM filter na Gmail-u ???? Grrrrrrrrrrrrrr30.01.2006. u 11:33 - pre 221 meseci
meni se do sad nije pojavio spam na gmail-u
 
Odgovor na temu

sisoje
Gojko Sisic
Bg

Član broj: 80736
Poruke: 14
*.icentrala.net.



Profil

icon Re: Kako da isključim SPAM filter na Gmail-u ???? Grrrrrrrrrrrrrr03.02.2006. u 00:26 - pre 221 meseci
Kakav vokabular za nekoga ko sebe naziva "pisac".. Sramota!

Inace i kod mene je isti slucaj kao kod venture,dnevno primam ogroman broj email poruka i nikada mi se nije desilo da u spam zavrsi ono sto nije spam..

A za poruke sa mailing listi nije ni cudo sto tamo zavrsavaju!

I spam filter definitivno ne moze da se iskljuci!

[Ovu poruku je menjao sisoje dana 03.02.2006. u 01:27 GMT+1]
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Kako da isključim SPAM filter na Gmail-u ???? Grrrrrrrrrrrrrr03.02.2006. u 02:23 - pre 221 meseci
Citat:
sisoje: Kakav vokabular za nekoga ko sebe naziva "pisac".. Sramota!


I Bora čorba se smatra pesnikom, ha ha.


Citat:
sisoje: A za poruke sa mailing listi nije ni cudo sto tamo zavrsavaju!


Nisi u pravu. Mailing lista se uvek šalje sa istog servera i sa istim mail adresama, pa ne vidim nikakav razlog da se povremeno označi kao spam. A naročito ako je taj mail odgovor na thread koji ja pratim. Pošto dakle neispravni SPAM filter ne može da se isključi (samo još da mi neko objasni zašto?) to je sasvim dovoljan razlog da batalim Gmail. A još ako uračunam da ne mogu da šaljem i primam programe u attachmentu, totalno su otpisani.
 
Odgovor na temu

zlatousti
Software developer

Član broj: 20465
Poruke: 504
*.sksyu.net.



+10 Profil

icon Re: Kako da isključim SPAM filter na Gmail-u ???? Grrrrrrrrrrrrrr09.02.2006. u 00:15 - pre 221 meseci

Definitivno neće plakati za tobom. :)
Slažem se sa ljudima gore, nikada ni jedan email mi nije bacio u SPAM, mada baš poslednja 2 dana sam dobio 2-3 SPAM email u Inbox što me je začudilo prilično jer su bili klasični SPAMovi, adresa tipa xzrqrw@... , reklamiraju vijagru i još neka sexualna pomagala ;) a definitivno taj gmail nalog sa svojim prezimenom nikada i nigde ne ostavljam služi mi za dopisivanje isključivo sa prijateljima. To se od kad imam nalog nije dešavalo.
Meni se dešavalo baš na Yahoo da u SPAM folder ubace nešto što i nije SPAM, a pritome to čak i nije sa emailing lista, nego je email bio html sa slikama.
Ono što Gmail-u zameram je što ne postoji mogućnost isključivanja konverzacija. To me jednostavno nervira ponekad i nemam potrebu za tim, samo mi otežava pronalaženje poruka, ali pošto je još uvek u Beta fazi, verujem da će dodati i tu mogućnost.
Malo je glupo i to što mi skida moje poslate emailove (koja sam slao preko web-a) prilikom pop3 downloada emailova. Logično je da skida samo ono što je stiglo u Inbox.


Pozdrav.
 
Odgovor na temu

zlatousti
Software developer

Član broj: 20465
Poruke: 504
*.sksyu.net.



+10 Profil

icon Re: Kako da isključim SPAM filter na Gmail-u ???? Grrrrrrrrrrrrrr10.02.2006. u 21:17 - pre 221 meseci
Inače, danas sam posle malo dužeg vremena otvorio svoj Yahoo nalog, pun Bulk folder preko 1000 spam emailova i od toga 6 mejlova od prijatelja koji ni po čemu ne mogu biti kvalifikovani kao SPAM. Toliko o Yahoo SPAM filteru.

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Kako da isključim SPAM filter na Gmail-u ???? Grrrrrrrrrrrrrr10.02.2006. u 21:55 - pre 221 meseci
Aha, samo tamo bar možeš da ga isključiš, a na guglu ne možeš.

Sem toga, pop3 na Yahoo (kada platiš) je pravi pop3, a na guglu je samo imitacija pop3 protokola, koja u stvari uopšte ne poštuje pop3 standard i ne podržava sve njegove mogućnosti.

aleksandaraleksandar: obrisan deo poruke

[Ovu poruku je menjao aleksandaraleksandar dana 10.02.2006. u 23:05 GMT+1]
 
Odgovor na temu

zlatousti
Software developer

Član broj: 20465
Poruke: 504
*.sksyu.net.



+10 Profil

icon Re: Kako da isključim SPAM filter na Gmail-u ???? Grrrrrrrrrrrrrr13.02.2006. u 09:12 - pre 221 meseci
I sta ce biti kada ga iskljucis, pola sata dnevno ces trositi na razvrstavanje emailova?
Ne zaboravi da je Gmail u beta fazi i da ce (verujem) jos dosta toga biti dodato i ispravljeno kada ga zvanicno puste.
Sem toga dzabe je, lepo si i sam rekao da Yahoo moras da platis.

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Kako da isključim SPAM filter na Gmail-u ???? Grrrrrrrrrrrrrr15.02.2006. u 14:04 - pre 221 meseci
Razvrstavanje mailova mi radi Outlook Express, tako da nemam tih problema. Sem toga, i Yahoo mail sasvim lepo može da razvrstava po custom folderima.

Nego, vi meni nešto ne verujete da gmail stvarno označava pogrešne mailove kao SPAM :-)

Evo slike, pa se uverite. Za 2 dana, 8 ispravnih mailova je promašilo Inbox.



Inače, u poslednjih mesec dana i količina SPAM-a mi se drastično povećala :-( ali mi to nije nikakav problem pošto bi Outlook Express savršeno razvrstao SPAM na osnovu mojih pravila, samo kad bi cenjeni Gmail dozvolio da isključim njegov "nepogrešivi" spam filter i skinem "spamove" u moj OE.


[Ovu poruku je menjao pisac dana 15.02.2006. u 15:13 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

zerostyle
Damir Basic
INTERNET KLUB EXTREME

Član broj: 10633
Poruke: 260
195.222.54.*



Profil

icon Re: Kako da isključim SPAM filter na Gmail-u ???? Grrrrrrrrrrrrrr16.02.2006. u 09:17 - pre 221 meseci
Ma mene slusa spam filter odlicno, znalo je nakd zalutat mail ali otvorim ga oznacim kao no spam i stvar rijesena.
 
Odgovor na temu

Goxomania
Bečej

Član broj: 119081
Poruke: 44
81.18.48.*



+1 Profil

icon Re: Kako da isključim SPAM filter na Gmail-u ???? Grrrrrrrrrrrrrr02.10.2008. u 17:59 - pre 189 meseci
Mozda nekom pomogne http://www.mydigitallife.info/...-or-remove-gmail-spam-counter/
sa textom is:spam u filteru moze da se iskljuci spam filter. Postavio sam i sad cekam da li ce mi filter zadrzati mailove u inboxu.
 
Odgovor na temu

Bik Koji Sedi

Član broj: 147189
Poruke: 237



+310 Profil

icon Re: Kako da isključim SPAM filter na Gmail-u ???? Grrrrrrrrrrrrrr02.10.2008. u 18:29 - pre 189 meseci
Pročitaj malo pažljivije.

Na taj način koji predlažeš ne samo da mejl neće ostati u inboxu, već će biti obrisan i iz spam foldera. Nećeš ga nikad ni videti.
 
Odgovor na temu

slavujka

Član broj: 203352
Poruke: 1
*.nsoffice.eunet.yu.



Profil

icon Re: Kako da isključim SPAM filter na Gmail-u ???? Grrrrrrrrrrrrrr01.12.2008. u 16:54 - pre 187 meseci
Spam filter moze da se eliminise ako se kreira sledeci filter:

Matches: from: *@*
Do this: Never send it to Spam

Na taj nacin sve poruke koje nisu obuhvacene ostalim filterima odlaze u inbox.
 
Odgovor na temu

[es] :: Google :: Gmail :: Kako da isključim SPAM filter na Gmail-u ???? Grrrrrrrrrrrrrr

[ Pregleda: 7741 | Odgovora: 17 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.