Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zelim da naucim-majke mi, ali ne znam kako....pomoc, pleace

[es] :: C/C++ programiranje :: Zelim da naucim-majke mi, ali ne znam kako....pomoc, pleace

[ Pregleda: 3777 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Kraljevicu Marko
Andrej Mirceski
Pancevo

Član broj: 81561
Poruke: 24
*.panet.co.yu.



Profil

icon Zelim da naucim-majke mi, ali ne znam kako....pomoc, pleace28.01.2006. u 18:20 - pre 221 meseci
kupio sam knjigu: naucite C++ za 21 dan, nabavio borlandC++ ali mi prijavljuje puuuno gresaka kada pokusam da starujem program(ili sta vec )koji sam napravio a tek sam na drugoj-trecoj lekciji....
btw.imam neko tuzno predznanje poznavanja pascala iz skole, ali kao sto rekoh-tuga...
recite mi(malo detaljnije-opsirnije-kao debilu ) gde mogu da nabavim(downloadujem) dobar tutorial(po mogucstvu na srpskom ali nije neophodno), koju verziju C++-a da nabavim, i koji eventualno kurs da upisem-ja sam u pancevu pa i ne bi bio veliki problem ako ima nesto korisno u Bgd-u-u sustini
KAKO DA NAUCIM DA PROGRAMIRAM U C++
Unapred hvala

[Ovu poruku je menjao Kraljevicu Marko dana 28.01.2006. u 20:04 GMT+1]
 
Odgovor na temu

#Ninja#
Tuzla

Član broj: 28925
Poruke: 259
*.bih.net.ba.



+1 Profil

icon Re: Zelim da naucim-majke mi, ali ne znam kako....pomoc, pleace28.01.2006. u 18:59 - pre 221 meseci
Nemoj kupovat prevedene knjige. Skini sebi e-books na engleskom. Možda će ti biti malo teče u početku, ali naviknućeš se.
 
Odgovor na temu

NrmMyth
Ivan Maček
Split

Član broj: 63456
Poruke: 849
*.cmu.carnet.hr.

Sajt: www.dump.hr


Profil

icon Re: Zelim da naucim-majke mi, ali ne znam kako....pomoc, pleace28.01.2006. u 21:45 - pre 221 meseci
Obavezno papirnatu knjigu (svejedno o jeziku)!!!
Dev-Cpp, ne treba ti puno znanja za iskompajlirati program, ali je IMHO debuger los.
 
Odgovor na temu

3MAJ86
Marko Radić
Business Development Manager, Beauty
Industry
München

Član broj: 46087
Poruke: 253
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: marko-radic.blogspot.com


+137 Profil

icon Re: Zelim da naucim-majke mi, ali ne znam kako....pomoc, pleace28.01.2006. u 22:56 - pre 221 meseci
pa mislim da se i iz elektronskih knjiga može dosta naučiti... doduše činjenica je da je lakše čitati sa papira nego sa monitora.

imaš puno resursa na internetu, guglaj malo. a imaš i spisak literature u jednoj od ''top'' tema na ovom forumu, tako da ti je sve na ''dohvat miša''

edit: tačnije, imaš u top temi link ka toj temi gde je spisak literature...

[Ovu poruku je menjao 3MAJ86 dana 28.01.2006. u 23:58 GMT+1]
when there is a why there is no how
 
Odgovor na temu

Relaja
Relja Petrovic
Krusevac

Član broj: 48066
Poruke: 111
*.smin.sezampro.yu.

ICQ: 393683437


Profil

icon Re: Zelim da naucim-majke mi, ali ne znam kako....pomoc, pleace29.01.2006. u 00:49 - pre 221 meseci
Meni je lakse uciti sa monitora nego sa papira zato sto ja to sto citam odmah primenjujem. I svima preporucujem isto. Lakse je menjati prozore nego sklanjati knjigu na stranu da vam ne bi smetala pri kucanju.
Vec sam postovao al 'ajd :
www.dhruvaraj.com
i tu imas sve sto ti treba(na eng.) ...
Ljubav je kad ja prdnem a njoj ne smrdi.
 
Odgovor na temu

djordje
Novi Sad

Član broj: 3704
Poruke: 1725
..mtsns-ns.customer.sbb.co.yu.



+3 Profil

icon Re: Zelim da naucim-majke mi, ali ne znam kako....pomoc, pleace04.02.2006. u 23:44 - pre 220 meseci
Citat:
I svima preporucujem isto.


nemoj. Daleko je lakse baciti pogled ispod monitora nego menjati prozore, a mozes i da podvlacis, dopisujes, oznacavas, plus ne gubis vid jos i na to
 
Odgovor na temu

Saturn_s

Član broj: 82507
Poruke: 5
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Zelim da naucim-majke mi, ali ne znam kako....pomoc, pleace09.02.2006. u 10:39 - pre 220 meseci
Probaj sa knjigom Programski jezik c++ od Lasla Krausa
 
Odgovor na temu

[es] :: C/C++ programiranje :: Zelim da naucim-majke mi, ali ne znam kako....pomoc, pleace

[ Pregleda: 3777 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.