Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Panonska banka počela je da izdaje Viza Virtuon (Internet) platnu karticu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Panonska banka počela je da izdaje Viza Virtuon (Internet) platnu karticu

[ Pregleda: 7616 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.mediaworksit.net.

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Panonska banka počela je da izdaje Viza Virtuon (Internet) platnu karticu09.01.2006. u 14:08 - pre 221 meseci
Panonska banka počela je da izdaje Viza Virtuon platnu karticu za plaćanje roba i usluga putem interneta.

Karticu može dobiti svaki građanin koji otvori namenski dinarski i devizni račun u Panonskoj banci.



Citat:
* Internet kartica služi za plaćanje robe i usluga, isključivo, putem Interneta.
* Kad poželite knjigu, CD, nešto od računarske opreme, kartu za koncert, dobar „komad“ odeće ili obuće, a ne šeta Vam se po gradu - sednete za računar sa Internet karticom u rukama i kupovina može da počne.
* Internet kartica se ne može koristiti na POS terminalima, bankomatima, u bankama za podizanje gotovine i za obavljanje MOTO (kupovina robe e-mailom i
putem telefona).
* Vlasnik Internet kartice može postati svaka punoletna osoba (srednjoškolci, studenti, zaposleni, nezaposleni). To znači da ne morate imati stalna primanja, već se za ovu karticu otvara poseban račun na koji Vi uplaćujete odgovarajući iznos. Dnevni limit je najviše 200 EUR u dinarskoj protivvrednosti. Dnevni limit može biti i veći uz Vaš zahtev za promenu limita.
* Pored broja kartice, na licu Internet kartice se nalazi i zaštitni trocifreni broj. Ovaj broj ne pokazujte nikome, jer ukoliko ga samo Vi znate možete biti sigurni da niko neće moći da zloupotrebi Vašu karticu.
* Internet kartica se izdaje i važi do roka koji je na njoj naznačen, uz mogućnost produženja na pisani zahtev, koji podnosite Banci, najkasnije 30 dana pre isteka roka naznačenog na kartici.
* Ako se desi da karticu izgubite molimo Vas da nas odmah usmeno obavestite na telefon: 021/443-905, a u roku od tri dana i pisanim putem.

Koristite samo proverene sajtove za kupovinu preko interneta!

Kontakt telefon:
021 / 488 72 72


http://www.panban.co.yu/code/navigate.php?Id=15

p.s.
filijale panonske banke:
http://www.panban.co.yu/code/navigate.php?Id=17

[Ovu poruku je menjao Aleksandar Marković dana 05.02.2006. u 15:29 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
*.83.beocity.net.



+52 Profil

icon Re: Panonska banka počela je da izdaje Viza Virtuon platnu karticu09.01.2006. u 14:44 - pre 221 meseci
Odlična vest. Ako je neko imao prilike da je koristi nadam se da će se javiti ovde i prokomentarisati kako radi.

Više informacija na http://www.panban.co.yu/code/navigate.php?Id=34
 
Odgovor na temu

strba
Nenad Štrbić
BiB
Beograd

Član broj: 3631
Poruke: 656
*.vdial.verat.net.

Jabber: strba@elitesecurity.org
Sajt: https://www.facebook.com/..


+1 Profil

icon Re: Panonska banka počela je da izdaje Viza Virtuon (Internet) platnu karticu05.02.2006. u 14:01 - pre 220 meseci
Uzeo sam karticu mozda cim se pojavila, a nisam je isprobao sve do pre neki dan...Pre par dana Na amazon.com-u sam kupio knjigu i sve je proslo bez problema..

Citat:
Greetings from Amazon.com,

We thought you'd like to know that we shipped your items, and that this
completes your order.

Thanks for shopping at Amazon.com, and we hope to see you again soon.


;) Pozdrav Nenad

[Ovu poruku je menjao strba dana 05.02.2006. u 15:11 GMT+1]
 
Odgovor na temu

BeNeStAnTi
Beograd, Vozdovac

Član broj: 83043
Poruke: 21
212.200.119.*

Sajt: www.ssbhost.co.yu


Profil

icon Re: Panonska banka počela je da izdaje Viza Virtuon (Internet) platnu karticu19.02.2006. u 18:15 - pre 220 meseci
Od kad sa amazon.com salju u Srbiju? Da li postoji neki depozit za tu karticu?


..:::: www.SSBHost.co.yu ::::..

Pouzdani serveri i niske cene na jednom mestu! Proverite zasto smo najbolji!

..:::: www.SSBHost.co.yu ::::..
 
Odgovor na temu

strba
Nenad Štrbić
BiB
Beograd

Član broj: 3631
Poruke: 656
*.vdial.verat.net.

Jabber: strba@elitesecurity.org
Sajt: https://www.facebook.com/..


+1 Profil

icon Re: Panonska banka počela je da izdaje Viza Virtuon (Internet) platnu karticu20.02.2006. u 08:57 - pre 220 meseci
Amazon salje pooodavno. A sto se tice kartice.. na raucnu u Banci ne treba imati depozit... troskovi "clanarine" za godinu dana su jedini troskovi kod otvaranja kartice... :)
 
Odgovor na temu

Blablabla

Član broj: 21277
Poruke: 395
*.dynamic.sbb.co.yu.



+23 Profil

icon Re: Panonska banka počela je da izdaje Viza Virtuon (Internet) platnu karticu20.10.2006. u 18:34 - pre 212 meseci
Citat:
Aleksandar Markovic
"Panonska banka počela je da izdaje Viza Virtuon (Internet) platnu karticu"

Ah, da, ali krucijalno pitanje koje se ovde postavlja, a koje svugde izbegavaju jeste - koje sajtove podrzavaju.

Na primer PayPal i MoneyBookers su dva najprimenjenivanija sajta za baratanje platnim prometom preko Interneta.

PayPal nema Srbiju na listi.
MoneyBookers podrzava Srbiju, ali kako to funkcionise kada je "Panonska Banka" u pitanju?
žvrlj, žvrlj.
 
Odgovor na temu

Blablabla

Član broj: 21277
Poruke: 395
*.dynamic.sbb.co.yu.



+23 Profil

icon Re: Panonska banka počela je da izdaje Viza Virtuon (Internet) platnu karticu23.10.2006. u 17:28 - pre 212 meseci
...'Ajde ljudi, gde ste bre? ...
žvrlj, žvrlj.
 
Odgovor na temu

strba
Nenad Štrbić
BiB
Beograd

Član broj: 3631
Poruke: 656
*.ptt.yu.

Jabber: strba@elitesecurity.org
Sajt: https://www.facebook.com/..


+1 Profil

icon Re: Panonska banka počela je da izdaje Viza Virtuon (Internet) platnu karticu23.10.2006. u 17:52 - pre 212 meseci
ne znam imam karticu.. i imao sam neverovatnu zelju da ti pomognem.. registracijom i proverom.. na moneybookers sajtu...
ali

#
We will charge your card for a random verification fee between EUR 1.01 - 2.99 .

a ja trenutno na racunu nemam toliko :(... suma nije strasna :) pogotovu sto ti se vraca na tvoj account.. ali postoji mali problem... ja ne zelim koristiti moneybookers.. a kada mi od nekog placanja bude ostao saldo.. rado cu je testirati...

Pozdrav i u nadi da ces dobiti brzi odgovor...

 
Odgovor na temu

Blablabla

Član broj: 21277
Poruke: 395
*.dynamic.sbb.co.yu.



+23 Profil

icon Re: Panonska banka počela je da izdaje Viza Virtuon (Internet) platnu karticu31.10.2006. u 22:45 - pre 211 meseci
E, ovako. Meni je ove sprdnje prevrsilo do kraja.
Visa Virtuon i Moneybookers ne idu zajedno. Meni je tog izmetanja dosta.

Ko zivi u NOVOM SADU i moze da pazari odmah preko Moneybookers-a nek se javi ovde, dacu mu 'proviziju' koliko se dogovorimo. Eto ti dobra zarada.

žvrlj, žvrlj.
 
Odgovor na temu

Lav67
Beograd

Član broj: 53961
Poruke: 3
89.216.220.*



Profil

icon Re: Panonska banka počela je da izdaje Viza Virtuon (Internet) platnu karticu03.05.2007. u 18:17 - pre 205 meseci
Moze li neko da kaze koliko kosta(clanarina)
otvaranje virtual kartice Panonske Banke?
I kakva su vasa iskustva sa njpom?
Kolika je postarina kada se poruci knjiga sa
amazon.com(americki) po knjizi ili paketu i koliko je bilo
knjiga u paketu?
Veliki pozdrav
Dule
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Panonska banka počela je da izdaje Viza Virtuon (Internet) platnu karticu

[ Pregleda: 7616 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.