Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Treba mi nesto... Ne znam kako da objasnim ...Procitajte pitanje !

[es] :: Office :: Treba mi nesto... Ne znam kako da objasnim ...Procitajte pitanje !
(Zaključana tema (lock), by Goran Mijailovic)

[ Pregleda: 1990 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stonex

Član broj: 25873
Poruke: 642
*.143.eunet.yu.



+9 Profil

icon Treba mi nesto... Ne znam kako da objasnim ...Procitajte pitanje !03.01.2006. u 23:15 - pre 222 meseci
Evo ovako . Imam jedan dokument A4 koji skeniram . Zatim trebam u prazna polja skeniranog dok. da ukucam neke podatke . Te podatke bih hteo da sacuvam na komp-u na upravo onim mestima gde sam ih kucao kako bih mogao da ih odstampam
upravo na onom mestu ( praznim poljima ) na tom dokumentu koji sam skenirao. Znaci , taj papir koji sam skenirao izvadim iz skenera , stavim u stampac i na njemu odstampam ono sto sam kucao , ali tacno na onom mestu ( praznom polju tog dokumenta ) gde treba da budu ti podaci . Da li postoji neki poseban program za tako nesto ili bi moglo u recimo u Word-u ?

Unapred se zahvaljujem !
 
0

Slobodan Trebovac
Banja Luka

Član broj: 40266
Poruke: 1088
*.teol.net.



+1 Profil

icon Re: Treba mi nesto... Ne znam kako da objasnim ...Procitajte pitanje !04.01.2006. u 00:10 - pre 222 meseci
Na narednom linku je bilo govora o slicnoj stvari, nadam se da ce ti biti od koristi:

http://www.elitesecurity.org/tema/115761/0
tyranBL
 
0

Goran Mijailovic

Član broj: 12684
Poruke: 6907



+437 Profil

icon Re: Treba mi nesto... Ne znam kako da objasnim ...Procitajte pitanje !04.01.2006. u 02:45 - pre 222 meseci
Nastavi tamo ako imas jos nesto nejasno.
 
0

[es] :: Office :: Treba mi nesto... Ne znam kako da objasnim ...Procitajte pitanje !
(Zaključana tema (lock), by Goran Mijailovic)

[ Pregleda: 1990 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.