Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MyTV 2 Radio (V-gear Tv tuner card) Problem sa karticom ili softwerom

[es] :: Video karte i monitori :: MyTV 2 Radio (V-gear Tv tuner card) Problem sa karticom ili softwerom

[ Pregleda: 4285 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

general_marshal05
Robert Moric
Zagreb

Član broj: 72883
Poruke: 2
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon MyTV 2 Radio (V-gear Tv tuner card) Problem sa karticom ili softwerom31.10.2005. u 18:33 - pre 225 meseci
Neki dan sam kupio MyTV 2 Radio Tv tuner card. Pokusao sam da je instaliram, ali nije uspjelo. Javlja mi se greška kada pokušam pokrenuti program vgear speed VCR (potreban za gledanje TV-a na PC-u). Greška je u :TVUTILITY.DLL .. Nikako da uspijem da pokrenem taj program.. Formatirao sam disk, reinstalirao windowse, instalirao sve potrebne drivere i ponovno pokusao da instaliram karticu... Ali opet ista greška.. TVUTILITY.DLL.. Jedino šta uspijem pokrenuti je FM Radio...I to radi savršeno, ali TV nikako.. Koristim Windows ME, AMD Athlon 1250 Mhz, 256 MB RAM DDR, ATI RADEON 7000 64 MB, 20 GB Hdd... Neznam što još da pokušam...Molim vas pomoć...Hvala...
Rober Moric
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: MyTV 2 Radio (V-gear Tv tuner card) Problem sa karticom ili softwerom31.10.2005. u 19:49 - pre 225 meseci
-Instaliraj najnovije drajvere za grafičku,
-instaliraj DirectX 9.0c
-instaliraj sve sa pratećeg CD-a
-instaliraj neki od alternativnih programa za TV (DScaler, ShowShifter, FlyDS, Chriss TV...)

-probaj :)

Pozdrav
 
Odgovor na temu

dmatkovi

Član broj: 77614
Poruke: 5
*.cmu.carnet.hr.



Profil

icon Re: MyTV 2 Radio (V-gear Tv tuner card) Problem sa karticom ili softwerom17.12.2005. u 20:29 - pre 223 meseci
izvadi karticu instaliraj v-bee sa cd sto si dobio i onda ubaci karticu i ponovo instaliraj
 
Odgovor na temu

[es] :: Video karte i monitori :: MyTV 2 Radio (V-gear Tv tuner card) Problem sa karticom ili softwerom

[ Pregleda: 4285 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.