Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako implementirati jos foldera\fajlova i bootabilni .iso image???

[es] :: Windows aplikacije :: Kako implementirati jos foldera\fajlova i bootabilni .iso image???

[ Pregleda: 3867 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dalibor81
Dalibor Zeljkovic
Vulkanizerski servis - vlasnik
Zrenjanin

Član broj: 38601
Poruke: 1464
212.200.125.*



+26 Profil

icon Kako implementirati jos foldera\fajlova i bootabilni .iso image???05.10.2005. u 21:46 - pre 224 meseci
Kako da dodam foldere\fajlove u hiren's-ov .iso fajl, ali tako da on ostane bootabilan. Probao sam sa "iso edit", ali vise ne bude bootabilan, pa ako neko ima savet ili preporuku bas bi dobro dosla.
Hvala unapred i pozdrav.
 
Odgovor na temu

xxxrugby

Član broj: 16068
Poruke: 653
*.ericsson.net.

Sajt: www.zagreb-rugby.hr


Profil

icon Re: Kako implementirati jos foldera\fajlova i bootabilni .iso image???05.10.2005. u 22:38 - pre 224 meseci
Skopiraj Cijeli CD na HDD. DOdaj sta zelis. I s ovim programom napravi ISO image.
Barem ja radim snjim.! Radi mi bez beda.!

Ja radim Bootabilne CD-e s ovom malim besplatnim programom.
http://unattended.msfn.org/global/cdimage.htm

E da. Ako oces da ti ostane isti image tj. isto slika kao u Hirens Boot CD.!

Onda nemaoj stavit .img ili ti ga sliku iz tog programa neko lijepo odi do CD-a ili gdje je vec i stavi njegovu sliku.!



----

a sad sta kazu svi ovi tko zna jel istina
http://www.winiso.com/product.htm
http://www.ezbsystems.com/enindex.html


Ja radim s ISO Edit.! Al stvarno ne radi dobro BOOT slike. Kao napravi ali nista to ne cita.!

[Ovu poruku je menjao xxxrugby dana 05.10.2005. u 23:41 GMT+1]
xxxrugby: "We are all philosophers, when question is about politics!"
 
Odgovor na temu

Lock

Član broj: 40016
Poruke: 128
*.tm.net.my.



Profil

icon Re: Kako implementirati jos foldera\fajlova i bootabilni .iso image???06.10.2005. u 14:23 - pre 224 meseci
Kad smo vec tu. Skinuo sam Hiren's B.CD 7.3 al ne znam kako ka sprzit a da bude butabilan. Dakle, kako ga sprzit na cd da bude butabilan?
Servus
 
Odgovor na temu

xxxrugby

Član broj: 16068
Poruke: 653
*.cmu.carnet.hr.

Sajt: www.zagreb-rugby.hr


Profil

icon Re: Kako implementirati jos foldera\fajlova i bootabilni .iso image???06.10.2005. u 16:31 - pre 224 meseci
7.2 je imao neki bug za njega je izasao FIX.

Za 7.3 skini i snimi u NERI taj ISO image. nemoj nista onda odextrariravat samo otvori NERO odi na OPen i daj mu taj image. I finisiraj CD.!

Ako si nesto radio s tim ISO image-om onda mu moras nanovo dodat taj IMG file s nekom aplikacijom za radjenje iso image da taj CD bude Bootabilan.!
xxxrugby: "We are all philosophers, when question is about politics!"
 
Odgovor na temu

Dalibor81
Dalibor Zeljkovic
Vulkanizerski servis - vlasnik
Zrenjanin

Član broj: 38601
Poruke: 1464
*.dialup.neobee.net.



+26 Profil

icon Re: Kako implementirati jos foldera\fajlova i bootabilni .iso image???06.10.2005. u 16:35 - pre 224 meseci
@lock
Ako je iso fajl, samo u neru ili tako nekom programu izaberes "burn image", i kada ti se otvori fajl-browser promenis da otvara .iso i tako ga narezes.

Sa onim programom sa prvog linka izgleda da samo mogu da napravim bootabilni windows, ali ne i neki drugi program, stalno mi izbacuje neke errore!!!
Pozdrav i treba mi pomoc.
 
Odgovor na temu

xxxrugby

Član broj: 16068
Poruke: 653
*.ericsson.net.

Sajt: www.zagreb-rugby.hr


Profil

icon Re: Kako implementirati jos foldera\fajlova i bootabilni .iso image???06.10.2005. u 21:41 - pre 224 meseci
Ok.!
Bacit cu se na posao.! Bas da vidim kako ce proc s UltraISO.!
xxxrugby: "We are all philosophers, when question is about politics!"
 
Odgovor na temu

xxxrugby

Član broj: 16068
Poruke: 653
*.ericsson.net.

Sajt: www.zagreb-rugby.hr


Profil

icon Re: Kako implementirati jos foldera\fajlova i bootabilni .iso image???12.10.2005. u 18:11 - pre 224 meseci
Probaj s PowerISO jako dobro radi. Najbolji do sada od svega sta sam probao.!!!

Osim sta napravi Bootabilno CD s Hirensa tada ubaci sta zelis i dalje ce ti ostat Bootabilan.!

Probaj s PowerISO.
Ja se drzim njega od sad nadalje.! E da ako oces njegovu emulaciju CD/DVD-a moras resetirat prvo racunalo nakon instalacije.!!!

Velik oko 1Mb a ima sve i moze sve.!
xxxrugby: "We are all philosophers, when question is about politics!"
 
Odgovor na temu

Dalibor81
Dalibor Zeljkovic
Vulkanizerski servis - vlasnik
Zrenjanin

Član broj: 38601
Poruke: 1464
*.dialup.neobee.net.



+26 Profil

icon Re: Kako implementirati jos foldera\fajlova i bootabilni .iso image???13.10.2005. u 17:20 - pre 224 meseci
Gde ima da se skine, ja nisam nikako mogao da ga pronadjem. Jel se bas tako zove.
 
Odgovor na temu

VRKY

Član broj: 21087
Poruke: 4690
*.adsl.net.t-com.hr.



+8 Profil

icon Re: Kako implementirati jos foldera\fajlova i bootabilni .iso image???14.10.2005. u 14:08 - pre 224 meseci
http://www.softpedia.com/get/C...VD-Images-Utils/PowerISO.shtml
http://www.geekfiles.com/download/16741/PowerISO.php
...
 
Odgovor na temu

Dalibor81
Dalibor Zeljkovic
Vulkanizerski servis - vlasnik
Zrenjanin

Član broj: 38601
Poruke: 1464
*.dialup.neobee.net.



+26 Profil

icon Re: Kako implementirati jos foldera\fajlova i bootabilni .iso image???14.10.2005. u 15:08 - pre 224 meseci
Vec mi je xxxrugby poslao linkove u PP, ali hvala u svakom slucaju. Na onim njegovim linkovima sam nasao samo "ultra iso"???!!!! ali nema veze, uspelo je i sa njim, stvarno je dobar za one pare
Hvala svima jos jednom, a posebno xxxrugby i sada eto vrky.
P.S.- izgleda da su najbolji clanovi foruma oni ciji se nick zavrsava na "Y"
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Kako implementirati jos foldera\fajlova i bootabilni .iso image???

[ Pregleda: 3867 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.