Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Predlog za moj forum o istoriji,kako ga urediti i kako rayvrstati teme

[es] :: Nauka :: Predlog za moj forum o istoriji,kako ga urediti i kako rayvrstati teme

[ Pregleda: 3511 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Predlog za moj forum o istoriji,kako ga urediti i kako rayvrstati teme28.09.2005. u 17:57 - pre 226 meseci
Ćao svima.Ovom prilikom,ja bih zamolio da što više članova ovog foruma,koje interesuje Istorija kao nauka,da mi pomognu,tj. da pogledaju preliminarni izgled mog foruma na adresi http://profesorkosta.proboards62.com/index.cgi i da mi predlože kako da nazovem kategorije i teme unutar kategorija.

Pošto je ovo moj prvi forum,još uvek se ne snalazim u tome,pa sam se zato obratio vama za pomoć.Prevashodna namena mog foruma biće razmatranje i diskusija o istorijskim događajima starog,srednjeg,novog veka,kao i savremenog doba,ali,ako mislite da treba,šta da još ubacim na forum a da nije vezano direktno za istoriju kao nauku.

Da li je pametno,npr.(kao što sam viđao po drugim forumima) da stavim jednu kategoriju koja bi se zvala "Upoznavanje s članovima" ili tako nešto.U toj temi bi se novi članovi predstavljali i rekli nešto o sebi i svojim interesovanjima.
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

Lorens
Od Arabije
Bg

Član broj: 67852
Poruke: 23
*.dial.b92.net.



Profil

icon Re: Predlog za moj forum o istoriji,kako ga urediti i kako rayvrstati teme03.10.2005. u 02:30 - pre 226 meseci

Dopala mi se ova tvoja ideja sa forumom vezanim za istoriju. Bacio sam malo pogled na trenutni izgled sajta, evo nekih zapazanja:
1. Na mnogo mesta si naveo "Ovde postujte svoje linkove", "Linkove za ovaj period postavite ovde", itd. Kada se kaze "link" obicno se misli na Internet link, a ja pretpostavljam da si ti mislio na to da ljudi tu mogu da postave neku TEMU...
2. U Starom veku ti nedostaje pre svega kategorija "Stara Grcka"
3. Sta je sa praistorijom? Ne vidim nigde tu oblast...
4. Mozes da dodas rubrike: Literatura, Preporuceni Internet linkovi, neku temu u vezi sa studijama istorije... znaci neke teme koje nisu usko vezane za neki istorijski period...

Ta kategorija "Upoznavanje sa clanovima" moze da se stavi, ali sumnjam da ce ljudi biti zainteresovani da sad nesto tu pisu o sebi... Pre ce se ukljuciti u neku zanimljivu diskusiju, ili zatraziti informacije ili pomoc u vezi necega...

Sve u svemu, budi uporan i samo napred!

Pozdrav
 
Odgovor na temu

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Predlog za moj forum o istoriji,kako ga urediti i kako rayvrstati teme04.10.2005. u 02:37 - pre 225 meseci
Ok,mnogo ti hvala,ali jel možeš da mi predložiš još nešto šta bi moglo da se ubaci,a da ne odstupa previše od glavne teme foruma,tj. Istorije.


Šta kažu drugi članovi,dobro bi mi došao još neki savet,stvarno sam potpuno nov u pravljenju foruma.Npr,kako da stavim pozadinsku sliku na forum i tako to.
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

~stojko~
asistent
zagreb

Član broj: 58362
Poruke: 100
*.vtszg.hr.

Sajt: nastava.tvz.hr/~zstojanov..


+1 Profil

icon Re: Predlog za moj forum o istoriji,kako ga urediti i kako rayvrstati teme05.10.2005. u 14:36 - pre 225 meseci
Pa evo ja sam pogledao tvoj forum i mozda si prerano zagrizao prevelik komad. Tesko je to sve raditi kad nemas dovoljno znanja na vise polja. Ovako ljudi koji bi ti mozda i dali kakav koristan savjet ne znaju odakle da pocnu ...
NHF
nastava.tvz.hr/~zstojanovic
 
Odgovor na temu

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Predlog za moj forum o istoriji,kako ga urediti i kako rayvrstati teme05.10.2005. u 17:32 - pre 225 meseci
Kako nemam dovoljno znanja!!! Pa pogledaj moj profil,videćeš tamo da sam diplomirao istoriju i imam zvanje profesor istorije.Imam ja znanja,samo nisam siguran oko organizacije tema,a i trenutno nemam mnogo vremena za uređivanje foruma.

Ima li neko da mi da konstruktivan predlog oko tema,šta da dodam,kakvu pozadinu na forum da stavim itd... Svaki savet bi mi bio od velike koristi.
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

Lorens
Od Arabije
Bg

Član broj: 67852
Poruke: 23
*.dial.b92.net.



Profil

icon Re: Predlog za moj forum o istoriji,kako ga urediti i kako rayvrstati teme05.10.2005. u 17:54 - pre 225 meseci
[quote]Kosta ******um Rex Persia: nisam siguran oko organizacije tema,a i trenutno nemam mnogo vremena za uređivanje foruma.


Ako nemas dovoljno vremena za njegovo uredjivanje, mozda je bolje da onda sve to ostavis za vreme kada ces biti slobodniji, jer kako rece Stojko, nije jednostavno baviti se necim poput foruma. Odvajanje vremena za svakodnevno pracenje njegovog funkcionisanja i uredjivanje je nesto na sta moras da racunas unapred, ako zelis da imas ozbiljan i sredjen forum na koji ce ljudi zeleti da dolaze...
 
Odgovor na temu

[es] :: Nauka :: Predlog za moj forum o istoriji,kako ga urediti i kako rayvrstati teme

[ Pregleda: 3511 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.