Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Treba mi pomoc ili keyword za search za jednu stvar, ima toga na puno sajtova...

[es] :: Web aplikacije :: Treba mi pomoc ili keyword za search za jednu stvar, ima toga na puno sajtova...

[ Pregleda: 2389 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ivan Miladinović
Ivan Miladinovic
All around the web

Član broj: 26492
Poruke: 592
*.ppp-bg.sezampro.yu.

ICQ: 321748581
Sajt: www.sanovniktumacenjesnov..


+1 Profil

icon Treba mi pomoc ili keyword za search za jednu stvar, ima toga na puno sajtova...15.09.2005. u 22:37 - pre 226 meseci
Vidjao sam to na mnoooogo sajtova, ali ne znam kako se zove, stvar je sledeca:
kada ima npr. rec mouse kada predjete misom preko iste pojavi se ime nekog sponzora za tu rec(Logitech, Creative), kada predjete preko te reci na drugom mestu pojavi se ime drugog sponzora itd...

Kako se to zove??

Jel znate na sta mislim? Pokusacu da nadjem neki link za nesto slicno pa cu da postavim, ako niko nezna.
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Treba mi pomoc ili keyword za search za jednu stvar, ima toga na puno sajtova...16.09.2005. u 01:47 - pre 226 meseci
http://www.elitesecurity.org/

kad predjes mouseover preko linkova za forume izadje objasnjenje.. jel to mislis? Obican DHTML efekat.
 
Odgovor na temu

Ivan Miladinović
Ivan Miladinovic
All around the web

Član broj: 26492
Poruke: 592
*.smin.sezampro.yu.

ICQ: 321748581
Sajt: www.sanovniktumacenjesnov..


+1 Profil

icon Re: Treba mi pomoc ili keyword za search za jednu stvar, ima toga na puno sajtova...16.09.2005. u 07:22 - pre 226 meseci
Pa taj fazon, ali meni se cini da je to neka skriptica, nije valjda za svaku rec kucano posebno??? To se automatski generise odnekuda. (ovo sto ja trazim.)
Ovo sto ima na ES-u, mislim na dhtml efekat, postoji jedna tema kako je to odradjeno, cini mi se.

evo trazim primer po net-u, ali ko za inat ne mogu da naidjem na ni jedan...

znas kako to izgleda, npr kao word highliht u pretragama, dakle ta rec je npr druge boje, podvucena je i kada se predje misem preko nje, dobije se objasnjenje za sponzora.

Znas 100% nasta mislim samo me verovatno ne razumes (ja ne umem da objasnim).

Ovako imas rec npr. tricikl i SVUDA gde se ona pojavljuje kada se predje misem preko nje, pojavi se nesto kao DHTML efekat (mozda bas on) i ispise u naslovu da je placena rec sponzora, a ispod se ispise tekst o sponzoru i link ka toj stranici...

idem da pokusam da nadjem nesto po netu, pa cu postaviti link!

hvala unapred!
 
Odgovor na temu

Ivan Miladinović
Ivan Miladinovic
All around the web

Član broj: 26492
Poruke: 592
*.smin.sezampro.yu.

ICQ: 321748581
Sajt: www.sanovniktumacenjesnov..


+1 Profil

icon Re: Treba mi pomoc ili keyword za search za jednu stvar, ima toga na puno sajtova...16.09.2005. u 07:30 - pre 226 meseci
Evo ovde ima nekoliko takvih reci:

http://www.soft32.com/download_104747.html

kako se to zove???

primetio sam da se prvo ucita cela stranica, pa se onda pojave oznacene reci, znaci da skript to radi...

Help!!!

UPDATE:

pronadjoh ovo:
http://dc.kontera.com/PublisherExplanation/Explanation?pid=741

ali me ne zanima to... :(

mene zanima da li to mogu npr. ja da napravim ili ako vec postoji skript da ga korisitm - platim da koristim???

Mislim ne mora isto, nesto slicno, meni treba za jedan sajt koji pripremam...

[Ovu poruku je menjao evil_angel_yu dana 16.09.2005. u 08:35 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Treba mi pomoc ili keyword za search za jednu stvar, ima toga na puno sajtova...

[ Pregleda: 2389 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.