Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pravljenje space shuttle-a ili nesto slicno? mozda kao X Price...

[es] :: Nauka :: Pravljenje space shuttle-a ili nesto slicno? mozda kao X Price...

[ Pregleda: 4351 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SpLaSh89

Član broj: 66406
Poruke: 150
*.pat-pool.ni.sbb.co.yu.



Profil

icon Pravljenje space shuttle-a ili nesto slicno? mozda kao X Price...08.09.2005. u 20:52 - pre 225 meseci
e ovako... ae recite vase predloge o tome kako bi mogao da se naparvi space shuttle ili raketa koja ce odleteti u svemir.. a naravno da pri tome ne moram da prodam svoju dusu djavolu ?!
 
Odgovor na temu

tomkeus

Član broj: 40478
Poruke: 503
*.dclient.hispeed.ch.



+6 Profil

icon Re: Pravljenje space shuttle-a ili nesto slicno? mozda kao X Price...08.09.2005. u 22:12 - pre 225 meseci
Prodaj dušu đavolu.
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.yu.



+4 Profil

icon Re: Pravljenje space shuttle-a ili nesto slicno? mozda kao X Price...08.09.2005. u 23:00 - pre 225 meseci
prijavi se u Hare Krishne i nadji knjigu 'Lako putovanje na druge planete' ;)
 
Odgovor na temu

Downforce
Milan Milic
Beograd

Član broj: 56650
Poruke: 260
*.InfoSky.Net.

Sajt: www.mulsannescorner.com


Profil

icon Re: Pravljenje space shuttle-a ili nesto slicno? mozda kao X Price...08.09.2005. u 23:40 - pre 225 meseci
Ako ti kazemo kako da ga napravis mogao bi da sednes u garazu,organizujes serijsku proizvodnju i osvojis Svemir...
Sta ti mislis,da smo mi glupi? :-)
Pametan covek uci i zaboravlja,inteligentan se podseca,a glup sve zna.

Covek koji se razume u sale jedini moze da shvati ideale.
 
Odgovor na temu

SpLaSh89

Član broj: 66406
Poruke: 150
*.pat-pool.ni.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Pravljenje space shuttle-a ili nesto slicno? mozda kao X Price...12.09.2005. u 22:51 - pre 225 meseci
jbt, vi ste gluplji nego sto sam mislio... ja bih da cujem neka vasa misljenja kako bi to moglo da se odradi, da kosta jeftinije... a ne da pravim Voyager.... nego nesto jednostavno sto ce bez ili sa pilotom da odleti visoko :p
hocu da cujem ideje za pogone, za ovo , za ono...
ali koliko vidim ovde su vecina klinci... nisam ja ozbiljno mislio da pravimo, iako sam ja poceo da pravim :p mislim teorijski za sada.
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.yu.



+4 Profil

icon Re: Pravljenje space shuttle-a ili nesto slicno? mozda kao X Price...13.09.2005. u 00:07 - pre 225 meseci
eh bre
nemoj da si takav, ali to sto trazis je skupo kako god da okrenes...
ja sam se ranije igrao sa raznim raketnim motorima i raketama (cvrsto gorivo) i slao sam rakete na 200-300 metara visine...
u svakom slucaju, slati nesto ili nekoga u orbitu zahteva mnogo angazovanja i mnogo para...
 
Odgovor na temu

[es] :: Nauka :: Pravljenje space shuttle-a ili nesto slicno? mozda kao X Price...

[ Pregleda: 4351 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.