Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Postoji li "pravi" samsung i samsung t-mobile?Zeznut sam?

[es] :: GSM - upotreba :: Postoji li "pravi" samsung i samsung t-mobile?Zeznut sam?

[ Pregleda: 2269 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dakiyu
Pancevo

Član broj: 2350
Poruke: 781
*.planetsky.com.



+8 Profil

icon Postoji li "pravi" samsung i samsung t-mobile?Zeznut sam?08.09.2005. u 02:54 - pre 226 meseci
Uzeo sam samsung e715...posle 6 meseci pozeleo sam da neke slike prebacim u komp...
Kupio sam USB kabl i uspostavio konekciju preko programa mobiledit full with crack.

Medjutim,od slika nista.Mogu poslati,editovati SMS,phonebook i ostalo,medjutim slike i muzika ne postoje.Takodje ne cita i signal ni bateriju.

Pomislio sam da je nesto do mene,a onda sam od prijatelja uzeo ericson t610 koji je uz sve to imao i folder sa slikama i muzikom a imao je i jacinu signala i baterije i sa njega sam sve prebacivao bez problema.

Na netu sam nasao nesto malo o tome da je telefon odkodiran od t-mobile sto mi i pise na masci.Postalo mi je sumnjivo jer nemam podesavanja za internet vec samo jedno dugme na kome se phone konektuje na t-mob mrezu koje ovde naravno nema.

Pa pitam,da li je moguce da mi se ti folderi ne pojavljuju jer je telefon "piratski"(kupljen u radnji u BG)?
Zar ne postoji neki software koji resava sve ovo?Koliko sam shvatio ja sve i da hocu ne mogu na internet preko 064 ili gresim?

I na kraju...zajeban sam zar ne?Treba li da se zalim?

Hvala



DM500s,SS2HD2, 19,16,13,1
SBB ADSL 16/1
Phenom II X2@X4 [email protected],gigabyte MA770-UD3
Kingston hyper 2x1GB@1066
WD 2x320GB AAKS SATA 2-raid0
GTX460 OC 1GB DDR5
Corsair 450W
Total tv+skystar HD2
Monitor Dell P2314H IPS LED
 
Odgovor na temu

nikola87
nikola87
Beograd

Član broj: 20842
Poruke: 446
*.blueisp.co.yu.



+15 Profil

icon Re: Postoji li "pravi" samsung i samsung t-mobile?Zeznut sam?08.09.2005. u 11:25 - pre 226 meseci
Citat:
dakiyu: Uzeo sam samsung pozeleo sam da neke slike prebacim u komp...
Kupio sam USB kabl i uspostavio konekciju preko programa mobiledit full with crack.


skini sa samsungmobile.com program EasyStudio

 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - upotreba :: Postoji li "pravi" samsung i samsung t-mobile?Zeznut sam?

[ Pregleda: 2269 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.