Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[Word] Izgubila sam tekst zbog fonta, molim vas za pomoc!

[es] :: Office :: Word :: [Word] Izgubila sam tekst zbog fonta, molim vas za pomoc!

[ Pregleda: 2793 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

asmajstor
Andrija Bodja
Novi Sad

Član broj: 59064
Poruke: 2
*.ftn.ns.ac.yu.



Profil

icon [Word] Izgubila sam tekst zbog fonta, molim vas za pomoc!30.08.2005. u 16:07 - pre 226 meseci
Imam problem sa Microsoft Word-om.
Napisala sam tekst u word-u i pretvorila ga u neki font koji do sada nisam koristila. Font se zove MS OUTLOOK i sastavljen je uglavnom od kvadratica. Tekst sam u tom obliku snimila. Razlog tome je sto imam mladju sestru koja obozava da pretura po mojim tekstovima a ovo zaista nije za njene oci. Medjutim, sutradan kada sam otvorila fajl i pokusala da prebacim u TIMES NEW ROMAN font, on je samo promenio velicinu i debljinu kvadratica a slova ni od kuda. Sta da radim? Pokusala sam vec sve cega sam se setila ali tekst jos uvek nije rayumljiv.
Ljubazno vas molim za pomoc jer mi je to zaista vazan dokument i ne smem da ga izgubim. Unapred zahvalna,


Marina

[Ovu poruku je menjao Shadowed dana 02.05.2006. u 18:49 GMT+1]
 
Odgovor na temu

zoxyst
Zoran Stamenkovic
Kragujevac

Član broj: 21929
Poruke: 32
212.62.40.*



Profil

icon Re: Izgubila sam tekst zbog fonta, molim vas za pomoc!31.08.2005. u 13:24 - pre 226 meseci
Ne verujem da ce pomoci, ali probaj-nista ne kosta:

Svoj fajl probaj da otvoris u obicnom notepad-u (ako radis iz total commandera klikni na fajl, a zatim pritisni funkcijski taster F4). Posle gomile kukica i kvadratica negde pri sredini otvorenog fajla, trebalo bi da vidis svoj tekst (ako se uopste vidi) povremeno presecen sa po nekim kvadraticem. E sada sledi mukotrpno copy-paste, a sledeci put pamet u glavu. MS Word ima opciju da prilikom snimanja na svoj fajl stavis password.

Usput, javi da li je uspelo.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Izgubila sam tekst zbog fonta, molim vas za pomoc!31.08.2005. u 20:23 - pre 226 meseci
Takodje probaj da otvoris to u Word-u pa da kopiras tekst u Notepad. Mislim da su tako vece sanse.
 
Odgovor na temu

[es] :: Office :: Word :: [Word] Izgubila sam tekst zbog fonta, molim vas za pomoc!

[ Pregleda: 2793 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.