Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Upomoc ljudi, upropastice decu, gde su drustva za ljudska prava, uzas

elitemadzone.org :: MadZone :: Upomoc ljudi, upropastice decu, gde su drustva za ljudska prava, uzas

[ Pregleda: 3337 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.COOL.ADSL.VLine.verat.net.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Upomoc ljudi, upropastice decu, gde su drustva za ljudska prava, uzas20.08.2005. u 16:46 - pre 227 meseci
E bas im svasta padne na pamet

http://www.b92.net/info/vesti/..._id=175025&nav_category=12
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Upomoc ljudi, upropastice decu, gde su drustva za ljudska prava, uzas20.08.2005. u 17:04 - pre 227 meseci
S obzirom kol'ke pare naplacuju (narocito 063) za slanje SMS to nije nekomercijalna stvar... Dobra ce para tu nekome da kapne...
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.dialup.neobee.net.



+363 Profil

icon Re: Upomoc ljudi, upropastice decu, gde su drustva za ljudska prava, uzas20.08.2005. u 17:13 - pre 227 meseci
Pa ovo je na zapadu odavno moguce. Ne treba se cuditi...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
*.ptt.yu.



+3 Profil

icon Re: Upomoc ljudi, upropastice decu, gde su drustva za ljudska prava, uzas20.08.2005. u 17:13 - pre 227 meseci
Lepo, lepo, zanimljiv projekat taj "elektronski dnevnik"!
Ali ovo ipak zasmejava: "SMS provera ocena"?!?
Dok put kroz pracenje "stanja na tabeli" vaseg deteta kroz elektronski dnevnik tj. internetom i nije tako los projekat i zavredjuje paznju, ovo sa SMS proverom ocena me ipak podseca na otimacinu para kako bi skola(a bogme i nasi operateri) dosla do ekstra dzeparca:-)!
Smesno i zanimljivo u isto vreme. Ko nema sta da radi moze i na taj nacin da se obavestava o uspesima svog deteta. Nadam se samo da ce istaci i "tarifu" tj. 20 din/min. ili svaka deseta besplatna, ili,... :-).
Ma, cudo jedno postase ovi mobilni aparati:-)!!!!!

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

dinke
Dragan Dinić
General Manager / Lampix.net
Beograd

dinke
Član broj: 933
Poruke: 1008
*.pat-pool.kg.sbb.co.yu.

Sajt: www.dinke.net


+2 Profil

icon Re: Upomoc ljudi, upropastice decu, gde su drustva za ljudska prava, uzas20.08.2005. u 22:49 - pre 227 meseci
A koja prava dece su na ovaj nacin ugrozena ? Roditeljima ce biti jedino omoguceno da elektronskim putem dobiju one informacije za koje bi inace morali ici u skolu.

Svojevremeno su isto ovako kukali profesori na PMF-u (svaka cast izuzecima) kada smo napravili servis za provere rezultata ispita preko Interneta i sl. Welcome to Serbia :(
 
Odgovor na temu

vertex
Beograd

Član broj: 32795
Poruke: 450
*.diners.co.yu.



+8 Profil

icon Re: Upomoc ljudi, upropastice decu, gde su drustva za ljudska prava, uzas20.08.2005. u 23:02 - pre 227 meseci
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
netju da mi moji gledaju ocene usranim SMSom....

ne mozhe to da uvedu, ne dam
Son: Dad, what are clouds made of?
Dad: Linux servers, mostly.
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Upomoc ljudi, upropastice decu, gde su drustva za ljudska prava, uzas20.08.2005. u 23:57 - pre 227 meseci
Sjajna ideja da mi na SMS stigne informacija da mi je cerka ili sin dobio/la abera, ili da nije bila/bio juce u skoli!

Da sam zimus/proletos imao tu mogucnost, ne bi mi cerka pala godinu...

Naravno, ne opravdava me sto nisam isao u skolu da se sam uverim u stanje, nego sam njoj verovao. Mislim da je lakse reagovati na vreme, nego se razocarati u dete i njegovu iskrenost. Naravno, ostaje krivica roditelja, koji u poteri za novcem imaju sve manje vremena za decu...

Elem, da se ne rasplinjujem... ako to postane praksa, necu zaliti tih par desetina dindzi za dobrobit i porodicnu srecu!

Ozbiljan sam.

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Upomoc ljudi, upropastice decu, gde su drustva za ljudska prava, uzas20.08.2005. u 23:59 - pre 227 meseci
tonmajstore, na to i racunaju... silne pare ce da zarade....
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.COOL.ADSL.VLine.Verat.NET.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Upomoc ljudi, upropastice decu, gde su drustva za ljudska prava, uzas21.08.2005. u 00:13 - pre 227 meseci
Jadna deca, totalno ce da polude. Postace neuroticna, depresivna, mozda ce morati i da uce, uffff.... Sreca moja sto sam se rodio odavno, ovo ne bih preziveo nikako. More, mene keva citala ko bukvar - dodjem kuci snuzden, a ona pita "Sta je bilo?". Naravno, ja nasednem: "Kako znas?" "Rekla mi ptica." Tada ptica, sada SMS, samo da decica nemaju mira. Ja bih ukinuo ocene uopste. Prodjes kroz skolu (prisustvo obavezno i ispitivanje obavezno, ali bez ocena), onda znas koliko znas, radis sta radis, umres ili prezivis - demokratija, sloboda, milina. E, onda, kad dobijes decu, ti ih licno preslisavas da vidis koliko znaju matematiku, hemiju, fiziku, jer su to vazne stvari u zivotu i MORAJU da znaju i bez ocenjivanja. Period tranzicije bi malo bio tezak, ali bi posle islo ko po loju. Recimo, Zapad. Pitaju te sta znas da radis, ti kazes, onda oni kazu: "Radi." i ti radis - ako znas... Ako ne - shut karta.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

Backy
Branislav Đurković
Treptač svetala
Beograd, Zvezdara

Backy
Član broj: 54113
Poruke: 2303
*.scnet.yu.

Jabber: backy@elitesecurity.org
ICQ: 231979809
Sajt: www.elitesecurity.org/o/p..


+121 Profil

icon Re: Upomoc ljudi, upropastice decu, gde su drustva za ljudska prava, uzas22.08.2005. u 10:52 - pre 227 meseci
Citat:
tdjokic: Recimo, Zapad. Pitaju te sta znas da radis, ti kazes, onda oni kazu: "Radi." i ti radis - ako znas... Ako ne - shut karta.


i da posle ne možeš NIKAD više da se zaposliš u toj struci koju si naveo a nisi znao. u početku bi stvarno bilo problema, ali posle najviše godinu dana bi se sredilo.
aka Vitez Koja
::
日本光学工業株式会社 :: One photo out of focus is a mistake, ten
photo out of focus are an experimentation, one hundred photo out of focus are a
style.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Upomoc ljudi, upropastice decu, gde su drustva za ljudska prava, uzas

[ Pregleda: 3337 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.