Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potreban program za idetifikaciju svih odlaznih poziva

[es] :: Fiksna telefonija :: Potreban program za idetifikaciju svih odlaznih poziva

[ Pregleda: 3392 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

HugoBoss
BiH

Član broj: 21919
Poruke: 25
*.dlp506.bih.net.ba.



Profil

icon Potreban program za idetifikaciju svih odlaznih poziva26.07.2005. u 10:03 - pre 228 meseci
Potreban mi je program za idetifikaciju svih odlaznih poziva, tj. zelio bi da sam mogu provjeriti koji se brojevi zovu sa mog fiksnog telefona u stanu i koliko su trajali pozivi, odnosno da imamam svoj vlastiti listing a da ne moram traziti iz telekoma da mi salju.
Mislim da se moze to nekako izvesti ali ne znam kako, pa ako je neko vec pokusavao tako nesto da uradi neka se javi ili neka napise neki programcic koji je dobar za te stvari.
Predpostavljam da bi trebalo prikljuciti glavnu liniju u PC i ostale kucne telefone sve spojiti na PC tako da PC kada je upaljen automatski moze da memorise broj koji je pozvan iz stana, e tu nastaje problem. Koji program i kako to izvesti????
 
Odgovor na temu

huegus
Split

Član broj: 61117
Poruke: 42
*.adsl.net.t-com.hr.

Sajt: www.adricom.com


Profil

icon Re: Potreban program za idetifikaciju svih odlaznih poziva27.07.2005. u 16:00 - pre 228 meseci
jel si to mislio
http://www.modemspy.com/en/index.php

[Ovu poruku je menjao huegus dana 27.07.2005. u 17:01 GMT+1]
__ www.adricom.com __ AdriCom Telekomunikacije
 
Odgovor na temu

HugoBoss
BiH

Član broj: 21919
Poruke: 25
*.dlp326.bih.net.ba.



Profil

icon Re: Potreban program za idetifikaciju svih odlaznih poziva29.08.2005. u 19:12 - pre 227 meseci
To je to otprilike, mada je ovo i bolje od onog sta sam ja trazio. Hvala!
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: Potreban program za idetifikaciju svih odlaznih poziva

[ Pregleda: 3392 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.